دیجیتال مارکتینگ

بهبود سئو سایت با چند ترفند ساده

اهمیت وب سایت ها این روزها به شدت بالا رفته و بسیاری از کسب و کارها در بستر اینترنت و سایت به فعالیت خود ادامه می دهند. این مشاغل برای معرفی خود به کاربران نیاز دارند تا بر روی سئو سایت خود تمرکز کنند و به بهبود آن نیز کمک کنند. با این حال برخی از راه ها را برای بهتر کردن این بهینه سازی مورد توجه قرار نمی دهند. راه هایی که شاید چندان به چشم نیاینداما تاثیر بسزایی در بهتر شدن جایگاه سایت شما خواهند داشت. در این مقاله نیز قصد داریم تا برخی از مهم ترین این راه ها را به شما معرفی کنیم.برای طراحی سایت اقساطی نیز با ما تماس بگیرید.

همانطور که بارها در سایت به آن اشاره کردیم، مهم ترین کاری که باید برای بهبود سئو سایت خود انجام دهیم تولید محتوا به صورت منظم است. در حقیقت تمام متخصصان سئو به اتفاق معتقدند که تولید محتوای منحصر به فرد در بازه زمانی مشخص بهترین و اصولی ترین روش بهد منظور بهینه سازی وب سایت ها شناخته می شود. به بیان دیگر، اگر شما تولید محتوای خوب و قدرتمندی داشته باشید بخش زیادی از مسیر پیشرفت در سئو را طی کرده اید اما این تنها بخشی از ماجراست. با تکنیک های افزایش سرعت سایت آشنا شوید.

روشهای بهبود سئو سایت

راه های زیادی برای بهبود جایگاه سایت وجود دارد. از لینک سازی گرفته تا استفاده از کلمات کلیدی مناسب. با این وجود برخی از راه ها چندان از سوی مدیران وب سایت ها مورد توجه واقع نمی شوند. راه هایی که شاید به دلیل ساده بودن مورد کم لطفی واقع می شوند و یا اصلا دیده نمی شوند.

 

روشهای بهبود سئو سایت-کارینوتک

رفع ایرادات فنی سایت

یکی از مواردی که می تواند ضرر بزرگی به سئو شما وارد کند، ایرادات فنی سایت است. در حقیقت شاید با خود فکر کنید که چنین مسائلی تاثیر چندانی در بهینه سازی نخواهند داشت اما این تصور کاملا اشتباه است. به عنوان مثال ارور ۴۰۴ که یکی از خطاهای رایج است ضربه جدی به سئو شما وارد می کند. شما می توانید با رفع این ایرادات از بد شدن وضعیت بهینه سازی سایت خود جلوگیری کنید. از چک لیست سئو داخلی چه میدانید؟

توضیحات متا

احتمالا موقع خرید کتاب، به خلاصه ای که معمولا در پشت جلد آن درج شده توجه کرده اید. این خلاصه می تواند به شما یک شمای کلی از مطلب مورد نظر را بدهد و شما را با محتوای آن آشنا می کند. همین مسئله در تولید محتوا و مقالات نیز وجود دارد که با نام توضیحات متا شناخته می شود. در حقیقت این توضیحات چکیده ای از مطالب شماست. این چکیده مطلب می تواند پلی بین شما و مخاطبتان باشد. موتور جستجوی گوگل نیز توجه ویژه ای به آن دارد.

با سایر خدمات ما آشنا شوید: عکاسی صنعتی از محصولات

بهینه سازی تصاویر 

همانطور که گفته بودیم، یکی از راه های تولید یک محتوای خوب، استفاده از المان های تصویر و ویدیو است. با این حال نباید آن ها را به صورت خام مورد استفاده قرار داد. در حقیقت یعنی شما باید تصاویر خود را بهینه کنید و حجم آن ها را تا جای ممکن پایین آورید. علاوه بر این باید از تگ Alt نیز برای تصاویر استفاده کنید. از آن جایی که موتورهای جستجو متوجه محتوای تصاویر شما و ارتباط آن با متن نمی شوند و شما با به کاربردن Alt می توانید به آن ها برای شناسایی تصاویر نیز کمک ویژه ای کنید.

 

روشهای بهینه سازی سئو-کارینوتک

راههای مختلف انتشار محتوا

یکی از راه هایی که باعث می شود محتوای شما بیش از پیش دیده شود، به اشتراک گذاری آن ها است. امروزه شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده اند. از همین جهت شما نیز باید محتوای خود را در چنین بخش هایی منتشر کنید و کاربران را با خلاقیت های خود به سمت وب سایت هدایت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *