همکاری مشترک کارینوتِک و افراتِک

 

مواجهه بلندمدت دنیا با همه‌گیری COVID-19، ضرورت ارائه خدمات آموزشی به صورت آنلاین و مجازی را دو چندان کرده است. از طرف دیگر، قرنطینه و دورکاری، شرایطی را برای علاقه‌مندان به آموزش فراهم آورده است تا بتوانند ضمن استفاده بهتر از زمان‌های آزاد خود و توسعه دانش و مهارت شغلی، از تنوع و وفور خدمات آموزشی در عرصه‌های مختلف خدمات آموزش آنلاین بهره‌مند شوند.
«شرکت فنی-مهندسی نوآوران افراتک هوشمند» در راستای توسعه خدمات خود در حوزه آموزش فناوری اطلاعات و به ویژه امنیت اطلاعات و شبکه، ارائه خدمات آموزشی به صورت آنلاین و مجازی را نیز در دستور کار قرار خود قرار داده است.
در همین راستا، شرکت افراتک جهت افزایش اطمینان از کیفیت خدمات آموزش آنلاین، باب همکاری با شرکت «رایا فرا فرتاک» (با نام تجاری «کارینوتک»)، یکی از ارائه‌دهندگان مبتکر و پرانرژی با سابقه آموزش چندین ساله و تجربه غنی در صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات کشور، بستر خدمات آموزش آنلاین و مجازی، از زمستان ۱۳۹۸ آغاز نموده است. امید است این هم‌افزایی تخصصی و اهداف مشترک در توجه به کسب رضایت علاقه‌مندان خدمات آموزشی بتواند این دو مجموعه را به ستارگان پرتلألؤ فضای تبادل اطلاعات و عرصه آموزش آنلاین بدل نماید.