معمولا به دلیل فشردگی کلاس‌ها و حجم مباحثی که در هر جلسه آموزش داده می‌شود دانشجویان در صورت غیبت از روند کلاس جا می‌مانند و از این رو ما توصیه می‌کنیم که تا حد امکان در کلاس‌ها شرکت کنید اما محدودیتی برای تعداد غیبت‌ها در کلاس وجود ندارد اما اگر به مدرک پایان دوره نیاز دارید باید حداقل در ۷۰ درصد از کلاس‌ها حضور داشته باشید.

بله، جهت رفاه حال شما عزیزان امکان پرداخت قسطی شهریه در دو یا سه نوبت (بستگی به هزینه و مدت زمان دوره) وجود دارد. برای اطلاع بیشتر از شرایط پرداخت قسطی شهریه می‌توانید با کارشناسان آموزش تماس بگیرید.

اساتید کارینوتک پیش از حضور در کلاس چندین مرحله مورد سنجش قرار می‌گیرند و آموزش‌هایی متعددی در رابطه با نحوه تدریس و انتقال مفاهیم می‌گذرانند و ما اطمینان داریم که اساتید ما از بالاترین سطح مهارت‌ها برخوردار هستند. اما با این حال اگر دانشجویان در طول دوره نتوانند با استاد خود ارتباط مناسبی برقرار کنند می‌توانند مشکل خود را به مسئول آموزش اطلاع دهند تا پیگیری‌های لازم انجام شود. در صورت نیاز موسسه اقدامات لازم برای بهبود شرایط یا حتی جابجایی استاد را انجام خواهد داد.

در پایان تمام دوره‌های کارینوتک اگر دانشجویان بخواهند مدرک رسمی کارینوتک را دریافت کنند باید در آزمون شرکت کنند اما چنانچه شما نیازی به مدرک ندارید می‌توانید در آزمون پایانی هم شرکت نکنید.

خیر، اگر حداقل نمره قابل قبول در آزمون پایانی را دریافت نکنید می‌توانید مجددا در آزمون شرکت کنید.

بله، استاد دوره پیش از شروع کلاس مشخص است و در زمان اعلام شروع قطعی دوره، استاد مشخص به دانشجویان اطلاع داده خواهد شد.

بله، ما همواره به درخواست مخاطبان و مشتریان سازمانی خودمان کلاس‌های ویژه‌ای را بر اساس سرفصل‌های مورد نیاز آن‌ها طراحی و برگزار می‌کنیم.

بله، امکان ثبت نام حضوری هم وجود دارد و علاقه مندان می توانند به آدرش اعلام شده حضور پیدا نمایند.

بله، ما در کارینوتک به مناسبت‌های مختلفی از جمله مناسبت‌های ملی و مذهبی، آغاز سال نو و… تخفیف‌های متعددی را ارایه می‌کنیم. همچنین دانشجویانی که پیش‌ از این در دوره‌های کارینوتک شرکت کرده باشند می‌توانند برای شرکت در دوره‌های بعدی از تخفیف‌های ویژه‌ای بهره‌مند شوند.

شروع قطعی دوره‌ها وابسته به تکمیل ظرفیت کلاس است و تاریخ‌های درج شده در تقویم آموزشی، تاریخ‌های شروع احتمالی هستند. با تکمیل ظرفیت کلاس، چند روز پیش از شروع دوره، مسئول آموزش با تمام دانشجویان تماس گرفته و تاریخ قطعی شروع دوره را اعلام خواهد کرد.

بله، در دوره‌های آنلاین مدرس ضمن ضبط مانیتور، اسلایدها و منابع آموزشی دیگر را هم در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد اما ممکن است این شرایط در بعضی دوره‌های خاص متفاوت باشد که برای این منظور می‌توانید با کارشناسان آموزش تماس گرفته و اطلاعات دقیق‌تر را دریافت کنید.

دانش‌پژوهان پس از شرکت در دوره‌های آموزشی کارینوتک به شرطی که در بیش از ۷۰ درصد کلاس‌ها را شرکت کرده باشند می‌توانند برای دریافت مدرک آزمون بدهند. با کسب حداقل نمره قبولی ( معمولا نمره ۷۰۰ از ۱۰۰۰ ) گواهی حضور در دوره به صورت الکترونیکی یا چاپی به دو زبان فارسی و انگلیسی صادر خواهد شد.

در پایان دوره‌ آموزشی، دانش‌پژوهان در صورت قبولی در آزمون، مدرک پایان دوره خود را دریافت می‌کنند. کارینوتک تمام مجوزهای مرتبط با برگزاری دوره‌های آموزشی که در کشور تعریف شده است را دریافت کرده و از این رو مدرک ما نزد همه نهادهای دولتی و خصوصی معتبر است. همچنین در صورت نیاز به ارایه مدرک خود به نهادهای بین‌المللی می‌توانید نسخه انگلیسی مدرک خود را از ما درخواست کنید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص مجوزهای کارینوتک می‌توانید به صفحه مجوزها مراجعه کنید.

بله تمامی مدارک کارینوتک حاوی یک کد اعتبارسنجی است که در هر زمان می‌توانید با وارد کردن آن کد در صفحه اعتبارسنجی مدارک آموزشی، اطلاعات مرتبط با آن را دریافت کنید.