طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت، هنر برنامه ریزی و تنظیم محتوا در یک وب سایت به گونه ای است که بتوان آن را به صورت آنلاین با جهان مانند یک کلاس آنلاین به اشتراک گذاشت و به آن دسترسی داشت. ترکیبی از عناصر زیبایی شناختی و کاربردی، طراحی وب چیزی است که ظاهر یک وب سایت را تعیین می کند مانند رنگ ها، فونت ها و گرافیک آن  و همچنین ساختار سایت و تجربه کاربران از آن را شکل می دهد.

طراحی سایت با وردپرس ساده ترین و محبوب ترین راه برای ایجاد سایت می باشد. در واقع، وردپرس بیش از 43.3 درصد از تمام وب سایت های موجود در اینترنت را در اختیار دارد. این به این معنا می باشد که از هر چهار وب سایتی که بازدید می کنید بیش از یک مورد توسط وردپرس پشتیبانی می شود.

در حوزه دیجیتال، وب سایت صرف نظر از اندازه و نوع کسب و کار، یک عنصر ضروری برای مشاغل است. این به آنها کمک می کند تا حضور برند خود را از طریق اینترنت افزایش دهند و مرزهای جغرافیایی را بشکنند. شرکت طراحی سایت می تواند برای دستیابی به استراتژی های بازاریابی مختلف به منظور کمک به رونق کسب و کار شما استفاده شود. طراحی‌های وب ‌سایتی که با تفکر ایجاد شده‌اند، نسبت به هر شکل دیگری از ابزارهای بازاریابی، دامنه گسترده‌ای دارند.

فروش بیشتر

افزایش فروش از طریق سایت

ارتباط با بازار جهانی

دسترسی به سایت از تمام نقاط دنیا

در دسترس بودن

در دسترس بودن سایت در شبانه روز

افزایش اعتبار کسب و کار

سایت شما نشان اعتبار شماست

طراحی سایت اختصاصی

اولین قدم در طراحی سایت اختصاصی ما این است که تفاوت بین طراحی وب و توسعه وب سایت را روشن کنیم، زیرا این دو ارتباط نزدیک دارند و اغلب (به اشتباه) به جای یکدیگر استفاده می شوند:

زبان‌های نرم‌افزاری که معمولاً توسط توسعه‌دهندگان وب برای ساختن وب‌سایت استفاده می‌شوند، در زیر آمده است:

  • HTML یا زبان نشانه گذاری HyperText، یک زبان برنامه نویسی است که برای ایجاد قسمت جلویی وب سایت ها استفاده می شود.
  • CSS با HTML کار می کند تا سبک و قالب بندی یک وب سایت یا صفحه را طراحی کند، از جمله طرح بندی، فونت ها، padding و موارد دیگر.
  • CMS  یا یک سیستم مدیریت محتوا، یک برنامه نرم افزاری کامپیوتری است که محتوای دیجیتال یک وب سایت را مدیریت می کند. Wix نمونه ای از CMS است که به عنوان یک سیستم کاربر پسند برای توسعه محتوای وب سایت عمل می کند. این امکان را برای افراد فراهم می کند تا بدون اطلاع از استفاده از کد، یک وب سایت ایجاد کرده و به روز رسانی کنند.

طراحی سایت حرفه ای تقریباً برای هر کسب و کاری، صرف نظر از اندازه و نوع، ضروری است. امروزه بدون سایت نمی توانید یک حضور واقعی در گوگل داشته باشید. حتی اگر در سایت های رسانه های اجتماعی حساب دارید، همچنان به سایت و ترافیک سایت با کیفیت بالا خود نیاز دارید که بتوانید آن را به مشتری تبدیل کنید.

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟  |   دفتر مرکزی: 44210993-021

اصول طراحی در سایت ها

یکی از اولین بخش‌های درک اینکه طراحی سایت چیست، دانستن اینکه طراحی وب خوب چیست و چگونه می‌توان به آن دست یافت.

ما می‌توانیم برای مرجع به اصول طراحی نگاهی بیندازیم ، نظریه‌ای که توسط هنرمندان و طراحان اجرا می‌شود و ویژگی‌های بصری را مشخص می‌کند که هر ترکیب باید به دنبال آن باشد. به کارگیری این اصول در طراحی وب می تواند به طراحان وب مبتدی و پیشرفته کمک کند تا سایتی با ظاهر و احساس هماهنگ داشته باشند.

البته، اینها قوانین سختگیرانه ای نیستند که باید از آنها پیروی کنید، بلکه دستورالعمل هایی برای یادگیری نحوه اعمال عناصر مختلف طراحی یک وب سایت هستند. آن را از پیکاسو بگیرید، “قوانین را مانند یک حرفه ای یاد بگیرید، تا بتوانید مانند یک هنرمند آنها را بشکنید.” هنگامی که اهداف طراحی وب را درک کردید و با هر عنصر وب سایت راحت تر شدید، می توانید رویکرد را با لمس خلاقانه تر تغییر دهید.

برنامه‌ریزی طرح‌بندی وب‌سایت مانند تنظیم پایه‌های آن است، زیرا ترتیب و عناصر بصری را در هر صفحه از وب‌سایت شما تعیین می‌کند. این مرحله حیاتی در طراحی وب در ظاهر بصری سایت، سطح قابلیت استفاده و تقویت پیام آن نقش دارد.

بهترین چیدمان برای وب سایت شما را می توان با عوامل مختلفی تعیین کرد: اهداف وب سایت شما، پیامی که می خواهید به بینندگان منتقل کنید و نوع محتوایی که در آن قرار می دهید.

تعرفه های طراحی سایت

روند اجرایی طراحی سایت در کارینوتک

جهت طراحی سایت و داشتن یک وب سایت تاثیرگزار ابتدا باید اطلاعات اولیه را آماده کرد و این کار باعث می شود نیازهای وب سایت شما قبل از اجرای کار کاملا دقیق بررسی شوند و در نتیجه خروجی خوبی داشته باشید. ما کارینوتک ابتدا اطلاعات ارسالی پروژه را با شما تهیه و تدوین خوااهیک کرد و بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب یک فایل اولیه طراحی میشوند. این طرح های اولیه بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت شما را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و … هستند.

تضمین کیفیت

دریافت 70% هزینه بعد از رضایت کارفرما

مشاوره رایگان

مشاروه تخصصی بصورت حضوری و تلفنی

آموزش

ارائه ویدئو آموزشی برای مدیرت سایت

آرامش خاطر

پشتیبانی فنی 24 ساعته

تضمین کیفیت

دریافت 70% هزینه بعد از رضایت کارفرما

مشاوره رایگان

مشاروه تخصصی بصورت حضوری و تلفنی

آموزش

ارائه ویدئو آموزشی برای مدیرت سایت

آرامش خاطر

پشتیبانی فنی 24 ساعته

© کپی رایت 2020 - تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت برای شرکت رایا فرا فرتاک محفوظ است.
تماس با ما