درباره کارینوتک

کارینوتک چیست؟

کارینوتک، کامل ترین ارائه دهنده پلتفرم های تخصصی برای برگزاری کلاس های آموزشی  و همچنین مدیریت و برگزاری وبینار (سمینار آنلاین، رویداد آنلاین) می باشد. کارینوتک با داشتن تیمی تخصصی، هر آنچه که برای برگزاری کلاس ها و دوره های آنلاین و همچنین برگزاری وبینار، مانند ثبت نام آنلاین، پنل مدیریتی برای ساخت اتاق، ایجاد و مدیریت کاربران، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، فروش فیلم دوره ها و وبینارهای برگزار شده  را ارائه می‌دهد.

این امکانات می توانند برای کلیه مراکز آموزشی، موسسات، سازمان ها و حتی افرادی که به صورت شخصی علاقه به تدریس دارند مورد استفاده قرار گیرد.

کلیه زیرساخت های  ارائه شده توسط کارینوتک، هم بصورت انگلیسی و هم به صورت فارسی می باشد و کارینوتک مفتخر است اولین شرکتی باشد که نسخه تحت وب نرم افزار ادوبی کانکت را بصورت کاملا فارسی ارائه داده است.

در حال حاضر دارای چندین نرم افزار و یا پلتفرم برگزاری جلسات آنلاین و وبینار می باشیم، که تعدادی از آنها بومی سازی شده اند و بر حسب نیاز می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

پنل مدیریتی کارینوتک، یک سیستم مدیریتی برای ایجاد اتاق ها و کاربران و مدیریت فیلم های ضبط شده جلسات می باشد که توسط تیم فنی کارینوتک برنامه نویسی و ایجاد شده و مدرسان و کاربران از این امکانات کاربردی و متمایز می توانند به راحتی استفاده نمایند.

کارینوتک، از اسفند ماه سال 1398 فعالیت خود را در جهت برگزاری دوره های آموزش آنلاین شروع نموده و از مرداد ماه سال 1399 همکاری مشترک خود را در حوزه ارائه خدمات و پلتفرم آموزش آنلاین به مدارس و سازمان ها و ارگان های مختلف با کمک و شراکت شرکت هاست ایران شروع نموده و تصمیم بر فعالیت برگزاری وبینار‌ها، رویدادهای آنلاین و برگزاری دوره های آموزشی آنلاین در تمامی حوزه ها نموده است.

فعالیت های کارینوتک در یک نگاه:

  1. ارائه نرم افزار و پلتفرم آموزش و جلسات آنلاین (به مدارس و کلیه مراکز آموزشی، سازمان ها)
  2. برگزار کننده وبینار (سمینار و یا رویداد آنلاین)
  3. برگزار کننده دوره های آموزشی آنلاین (این دوره ها توسط هر شخص علاقه مندی به حوزه آموزش و تدریس می تواند انجام شود )

شعار ما:

آینده به کسانی تعلق دارد که زیبایی رویاهایشان را خلق می کنند و به آن باور دارند…

مدتی است که اعضاء تیم کارینوتک در کنار هم برای آنچه در ذهن خود پرورانده اند، با بهترین روحیه، همبستگی و تلاش شبانه روزی در حال کار هستند. هدف ما تحولی بزرگ برای ارائه خدماتی متفاوت در زمینه آموزش و برگزاری وبینار بود که اکنون در وبسایت حاضر ارائه شده است. هیچ چیز آسان به دست نمی آید و مدت ها زحمت تیم کارینوتک را اکنون مشاهده می فرمایید.

هر چند ما بر این باور هستیم که همیشه باید در نوآوری پیش قدم باشیم و سعی بر آن داریم که خدماتی متفاوت در راستای اهداف بلند مدت خود داشته باشیم. این را اطمینان داریم که با سعی، تلاش و کوشش همیشه همه چیز محقق خواهد گردید.

موفقیت پس از مواجه شدن با موانع و گذشتن از آن حاصل می شود …