گزارش حضور و غیاب در ادوبی کانکت

یکی از امکانات بسیار خوب نرم افزار ادوبی، گزارش حضور و غیاب در ادوبی کانکت می باشد که این امکان به صورت داخلی در این سیستم قرار گرفته و دیگر نرم افزارهای آموزش مجازی یا همان پلتفرم های آموزش آنلاین در خود این امکان را ندارند.

حتما بخوانید : آموزش استفاده از پرتال اختصاصی کارینوتک 

 

این گزارش لیست کامل و با جزئیات حاضرین کلاس مدت حضور هر شخص با نام کاربری وارد شده و دفعات خروج و ورود را به مدیر جلسه با مشخصات دقیق ارائه میکند.

برای اینکار باید ابتدا کاربری که دسترسی میزبان (host)  دارد در سیستم ورود نماید و اناق خود را انتخاب نماید و نسخه تحت وب (html5)  را انتخاب نماید و وارد اتاق گردد.

روش دوم برای مشاهده حضور و غیاب

سپس همانند عکس زیر روی اسم اتاق کلیک نماید و روی کلید Manage Meeting Information کلیک نماید.

د راین مرحله اتوماتیک سیستم کاربر را به محیط دیگر هدایت می کند و همان گونه که در شکل زیر مشخص می باشد، تب گزارش ها (Reports) را انتخاب می نماید.

پس از انتخاب قسمت گزارش، روی دکمه By Attendees کلیک نموده و در این قسمت امکان مشاهده همه کاربران و مدرسین و ساعت ورود و خروج از وبینار آنلاین قابل مشاهده می باشد و به عنوان حضور و غیاب قابل استفاده می باشد.

در این مرحله در برنامه ادوبی کانکت گزینه “Download Report Data” را انتخاب نمایید و فایل Excel گزارش را دانلود کنید.

این گزارش لیست دقیق حضور و غیاب جلسات آنلاین برگزار شده برنامه ادوبی کانکت به همراه گزارش مدت حضور هر کاربر و دفعات ورود و خروج به همراه مشخصات IP و سایر موارد ضروری را به مدیر جلسه ارائه می دهد.

©کلیه حقوق این مطلب ( گزارش حضور و غیاب در ادوبی ) متعلق به رسانه کارینوتک می باشد. هر گونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است.