فروش نرم افزار بیگ بلو باتن

در ساعت 8:30 صبح جهان با بیگ بلو باتن(BigBlueButton) شروع به تدریس می کند

ساخته شده توسط معلمان، برای معلمان

بیگ بلو باتن یک بستر جهانی آموزش است. این در یک مدرسه ساخته شده است، نه در یک اتاق هیئت مدیره. این تنها کلاس مجازی ساخته شده فقط برای معلمان است.

این برنامه به 65 زبان موجود است و معلمان در سراسر جهان در طراحی آن مشارکت داشته اند. همراه با یک شبکه جهانی از توسعه دهندگان و شرکت های پشتیبانی تجاری، BigBlueButton به طور مداوم در حال پیشرفت است تا نیازهای معلمان جدید را در دنیای واقعی برآورده کند.

وقتی تدریس را آسان تر می کنیم ، نتایج دانش آموز را بهبود می بخشیم.

ادغام عمیق LMS

ابزارهای یادگیری همزمان باید به عنوان بخشی از سیستم مدیریت یادگیری باشد. همه LMS ها خود را با یکپارچه سازی داخلی برای BigBlueButton ارسال می کنند و مودل و پلاگین هایی را برای ادغام عمیق ارائه می دهند. و بیگ بلو باتن ابزارهای یادگیری با قابلیت همکاری سازگار با بیشترین استفاده را دارند.

متن باز

سیستمی می خواهید که به شما امکان شخصی سازی درست را بدهد؟ این ماییم.

توسعه دهنده دوستانه

BigBlueButton با پشتیبانی جامعه ای جهانی از توسعه دهندگان منبع باز (و شرکت های تجاری) که به ایجاد بهترین سیستم کنفرانس وب برای یادگیری آنلاین اهمیت می دهند است.

API ها

بیگ بلو باتن رابط برنامه نویسی برنامه کاربردی ساده ادغام  API با محصولات خود را آسان می کند.

ادغام ها

لیست ادغام های موجود با برنامه های شخص ثالث را بررسی کنید.

مدرسان ما BigBlueButton را دوست دارند. با راه حل قبلی ما در زمینه کنفرانس وب ، کاربران ما با مشکلات فنی و کاربردی زیادی روبرو شدند که تلاش زیادی برای پشتیبانی ما ایجاد کرد. با BigBlueButton ، مشکلات پشتیبانی تقریباً وجود ندارند. ما به طور مداوم از سطح کیفیت در این پروژه منبع باز تحت تأثیر قرار می گیریم و بدون دانش قبلی کار می کند.

جامعه ای از توسعه دهندگان درگیر

جامعه توسعه دهندگان BigBlueButton طی سالهای گذشته با لیست های ارائه شده در حال رشد با بیش از 2500 عضو و یک مخزن Github که بیش از 3200 بار توسط توسعه دهندگان دیگر راه اندازی شده است و موفقیت زیادی کسب کرده است.

 

جهت خرید و مشاوره در خصوص راه اندازی این سرویس(بیگ بلو باتن) از کارینوتک کمک بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.