ارسال پیام به ما

آدرس ما بر روی نقشه

صدور مدرک

پیگیری و درخواست صدور مدرک

Certificate@karinotech.com

تماس با ما

شماره های تماس با ما

تلفن: ۰۲۱-۴۴۲۱۰۹۹۳

موبایل واحد پشتیبانی: ۰۹۱۲۰۶۵۶۱۹۶

پشیبانی آموزش

کلیه خدمات مشاوره آموزشی

Support@karinotech.com

واحد مالی

کلیه امور مربوط به مالی و حسابداری

Financial@karinotech.com

پشتیبانی شبکه

کلیه امور پشتیبانی زیرساخت های نرم افزاری و شبکه

Networksupport@karinotech.com

در خواست وبینار

در خواست اجرا و همکاری وبینار

Webinar@karinotech.com

درخواست همکاری

در خواست همکاری با کارینوتک

Job@karinotech.com

مدیریت

ارتباط با مدیریت

Manager@karinotech.com

پشتیبانی آنلاین

در خواست پشتیبانی آنلاین

آدرس ما

تهران-مرزداران-۳۵ متری لاله-لاله۹-پلاک۲-ط۰

ساعت کار

روزهای شنبه الی چهارشنبه (۸:۳۰ الی ۱۸:۰۰)

روزهای پنچ شنبه (۸:۳۰ الی ۱۴:۰۰)