سئو سایت

فروشگاهی | شرکتی | پزشکی | آموزشی و…

SEO

سئو سایت وردپرس

سئو اقساطی

سئو سایت اقساطی به معنای بهینه ‌سازی موتور جستجو است و فرآیندی است که برای بهینه‌سازی پیکربندی فنی، ارتباط محتوا و محبوبیت پیوند یک وب ‌سایت به‌کار می‌رود. سئو سایت یکی از معیار های اصلی سایت شما می باشد. با توجه به رقابت کسب و کارها در فضای آنلاین، یکی از اقدامات مهم برای دیده شدن در موتورهای جستجو گوگل، افزایش فروش، برندسازی و معرفی خدمات خود در دنیای مجازی به مشتریان، سئو سایت است.

خدمات سئو سایت اقساطی خدماتی هستند که شما میتوانید با آنها در گوگل جایگاه داشته باشید و به درآمد برسید. بنابر بر این ما در کاریتوتک تصمیم گرفتیم تا علاوه بر فروش پلتفرم های آموزش مجازی مانند برنامه ادوب کانکت و خرید اشتراک بیگ بلو باتن، خدمات سئو قسطی را نیز به مشتریان خود ارائه دهیم. شما مشتریان عزیز میتوانید پس از  مشاهده پکیج سئو سایت اقساطی ما، با توجه به نیاز خود پکیج مورد نظر خود را انتخاب و برای نحوه پرداخت آن با ما تماس بگیرید.

اهداف سئو ؛ هدف از سئو و بهینه سازی سایت چیست؟

هدف اصلی سئو یا بهینه‌سازی سایت، بهبود جایگاه سایت در نتایج موتورهای جستجو است. با این کار، ترافیک وب‌سایت شما افزایش می‌یابد و به نوبه خود بازدیدکنندگان بیشتری به سایت شما جذب می‌شوند. این به معنای افزایش احتمال فروش، تبدیل کردن بازدیدکنندگان به مشتریان و افزایش درآمد سایت است.
 
اهداف دیگر سئو شامل بهبود تجربه کاربری، افزایش سرعت بارگذاری صفحات، بهبود رتبه کلمات کلیدی، افزایش نرخ کلیک و کاهش نرخ بازگشت هستند. هدف این کار افزایش رضایت کاربران و بهبود ارزش و کیفیت سایت شما برای موتورهای جستجو است. به منظور دستیابی به این اهداف، بهینه‌سازی سایت شامل مجموعه‌ای از روش‌ها و تکنیک‌هایی است که به کمک آن‌ها، سایت شما برای موتورهای جستجو بیشترین ارزش را دارد. برخی از این روش‌ها شامل بهبود ساختار وب‌سایت، بهینه‌سازی محتوا، کاهش زمان بارگذاری صفحات، بهینه‌سازی تصاویر و ویدئوها، بهبود پیوند سازی داخلی و خارجی و بهینه‌سازی کد‌های سایت است.
 
همچنین، سئو سایت اقساطی یا کامل نیز باعث بهبود رتبه سایت در نتایج جستجوی محلی می‌شود. با بهینه‌سازی سایت برای کلمات کلیدی مرتبط با بازار هدف خود، سایت شما در نتایج جستجوی محلی جایگاه بهتری دارد و احتمال جذب مشتریان محلی بیشتر می‌شود. در کل، هدف سئو یا بهینه‌سازی سایت، بهبود جایگاه سایت در نتایج جستجو، جذب ترافیک و افزایش فروش و درآمد سایت است.
افزایش بازدهی فروش و دیده شدن سایت شما 100%

ساخت سایت قسطی با اصول سئو

برای افزایش رتبه سایت باید محتوایی با کیفیت قرار دهید. محتوای معتبر و باکیفیت، محرک شماره یک رتبه بندی موتورهای جستجوگر شما است و هیچ جایگزینی برای محتوای عالی وجود ندارد این امر به ویژه در هنگام انجام بازاریابی سئو صادق است . محتوای با کیفیت و انواع خدمات طراحی گرافیک  مانند عکاسی از محصول برای سایت که به طور خاص برای کاربر مورد نظر شما ایجاد می شود، ترافیک سایت را افزایش می دهد، که اعتبار و ارتباط سایت شما را بهبود می بخشد.

سئو سایت  یکی از مواردی تاثیر گذار در سرعت سایت می باشد. سرعت بارگذاری کامل سایت شما پس از طراحی سایت بین الملی ورود بازدیدکننده به آن را اندازه گیری می کند. هیچ کس، به خصوص در نسل پر سرعت ما، یک وب سایت کند را دوست ندارد. باید با سرعت بالا اجرا شود. در واقع، مطالعات نشان می‌دهد هنگامی که زمان بارگذاری یک صفحه وب از 3 ثانیه بیشتر شود، نرخ پرش 38 درصد افزایش می‌یابد. مهم نیست که طراحی وب چقدر زیبا باشد، نمی‌توانید رقابت کنید مگر اینکه نرم‌ترین تجربه مرور را برای بازدیدکنندگان فراهم کنید. لینک دهی به سایت های معتبر، یک صفحه وب که دارای محتوای با ارزش و معتبر است و به بازدیدکنندگان کمک می کند بیشتر در مورد آنچه که به آن علاقه دارند بیاموزند.

استراتژی سئو و محتوا

استراتژی محتوا: معمولاً از استراتژی کلمه کلیدی شما هدایت می شود و شامل تجزیه و تحلیل محتوا است. تحلیل محتوا به شما کمک می کند تا به رتبه های بالاتر در گوگل برسید. موتورهای جستجو و کاربران برای محتوای باکیفیت ارزش قائل هستند.

محتوا سایت: شاید شنیده باشید که محتوا قلب سایت است و این در مورد سئو نیز ضروری می باشد. در ابتدایی‌ترین سطح، موتورهای جستجو می‌خواهند کاربران را با مرتبط‌ترین محتوا تا حد ممکن با درخواستشان مطابقت دهند. موتورهای جستجو به محتوای صفحه، تازگی محتوا نگاه می کنند.

هدف سئو: اگر یک راه حل آموزش مجازی در یک جایگاه متمرکز در  دارید، هدف شما ممکن است افزایش آگاهی از نام تجاری خود و جلب توجه در صفحات محصول شما باشد. سئو سایت اقساطی یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، فرآیند بهینه سازی وب سایت است تا رتبه خوبی در موتورهای جستجو کسب کند. از آنجایی که بخش بزرگی از موفقیت وب‌سایت شما را ایفا می‌کند، ما فکر می‌کنیم شایسته است که در اینجا با عناصر عملکردی گنجانده شود.

تعرفه سئو سایت

سئو سایت

4 میلیون تومان
 • راه اندازی سرچ کنسول
 • راه اندازی گوگل آنالیتیکس
 • ایجاد عنوان و توضیحات متا
 • بررسی سرعت سایت
 • بررسی ریسپانسیو سایت
 • اصلاح تگ ها و هدینگ ها
 • اصلاح دسته بندی ها
 • آنالیز سایت
 • ایجاد سایت مپ
پلن پایه

سئو سایت

8 میلیون تومان
 • اجرای پلن پایه
 • تولید محتوا
 • آنالیز رقبا
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • لینک سازی خارجی و داخلی
 • بررسی مشکلات سایت
 • استراتژی سئو
 • سئو تکنیکال
 • گزارش ماهیانه
اقتصادی

سئو سایت

12 میلیون تومان
 • اجرای پلن اقتصادی
 • افزایش بازدید سایت
 • بهبود جایگاه کلمات
 • رفع مشکلات سرچ کنسول
 • لینک سازی داخلی و بکلینک
 • 8 هزار کلمه تولید محتوا
 • آنالیز رقبا
 • سئو تکنیکال
 • گزارش ماهیانه
پیشرفته

مشاوره سئو سایت

برای بهبود سئو سایت و جلب مشتری بیشتر، می‌توانید روی ما حساب کنید.

کارها و خدماتی که در بخش سئو ما انجام میشود شامل:

تحلیل رقبا

بررسی و تحلیل سایت‌های رقیب و پیدا کردن نقاط قوت و ضعف آن‌ها، به شما کمک می‌کند تا استراتژی مناسبی برای بهبود سئو سایت خود طراحی کنید.

بهینه‌سازی تصاویر

استفاده از تصاویر با کیفیت و بهینه، به شما کمک می‌کند تا سرعت بارگیری سایت خود را بهبود بخشید و باعث جلب توجه مشتریان بیشتر شوید.

کلمات کلیدی

پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب و استفاده از آن‌ها در محتوای سایت، به شما کمک می‌کند تا به موقع در صفحات نتایج موتورهای جستجو نمایش داده شوید.

بهبود ساختار سایت

طراحی یک ساختار سایت منظم و آسان برای استفاده، به شما کمک می‌کند تا مشتریان خود را به راحتی به محتوای سایتتان هدایت کنید و برای موتورهای جستجو نیز ارزش افزوده داشته باشید.

بهبود محتوا

ارائه محتوای ارزشمند و مفید به مشتریان شما، باعث جلب رضایت و اعتماد آن‌ها به سایت شما می‌شود و برای بهبود سئو سایت نیز بسیار موثر است.

لینک‌های خارجی

تلاش برای جذب لینک‌های خارجی معتبر و مرتبط با محتوای سایت شما، باعث بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جستجو می‌شود.

در کل، برای بهبود سئو سایت و جلب مشتریان بیشتر، باید تلاش کنید تا سایت شما ارزشمند، جذاب و مفید باشد و به روش‌های بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو توجه کنید. همچنین، به دنبال ارائه تجربه کاربری بهتر برای مشتریان خود باشید.

آخرین اخبار و اطلاعات

ساخت انواع آزمون آنلاین -کارینوتک

ساخت انواع آزمون آنلاین

طراحی و ساخت ابزارها و برنامه‌های آزمون آنلاین باید به مدرسین امکان دهد که به راحتی آزمون‌های مختلف را طراحی و برگزار کنند و همچنین امک...

ادامه مطلب

طراحی سایت بین المللی

اهمیت یک وب‌سایت بین‌المللی یک وب‌سایت بین‌المللی به شما امکان می‌دهد تا به مخاطبان و مشتریان در سراسر جهان دسترسی داشته باشید. این ار...

ادامه مطلب

مشتریان کـاریـنوتـِک

مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند

سئو پلن پایه مناسب چه کسب و کارهایی است؟

اگر شما سایتتان را به تازگی راه اندازی کرده اید این پلن مناسب شما می باشد. به این دلیل که سایت شما نیاز است به گوگل معرفی شود و در این پلن تمامی صفحات موجود شما سئو شده و همچنین شما با پرداخت تنها  مبلغ 4 میلیون تومان امکان این را در بستر اینرتنت فراهم می کنید که کاربر از طریق سرچ شما به شما دسترسی پیدا کند.

چه تضمینی برای رسیدن به رتبه های اول گوگل وجود دارد؟

با توجه به تغییر مستمر الگوریتم های گوگل و افزایش چشم گیر رقابت در این حوزه، در واقع تضمینی برای اعلام زمان مشخص برای رسیدن به جایگاه کلمات کلیدی وجود ندارد و کسانی که چنین وعده ای را میدهند افراد غیرحرفه ای می باشند که صرفا می خواهند به هر قیمتی که شده پروژه را تصاحب کنند. نکته ای که ما در کارینوتک تضمین میدهیم پیشروی با آخرین الگوریتم های گوگل و کسب بهترین نتیجه ممکن است و همواره تلاش میکنیم از رقبای شما یک گام جلوتر باشیم!

چقدر زمان لازم است به صفحه یک گوگل برسیم؟

تخمین زمان سئو به فاکتورهای مختلفی از جمله وضعیت سایت رقبا و وضعیت سایت فعلی شما و همچنین کلمات کلیدی که برای سئو هدف گذاری شده اند. اما به طور میانگین برای کسب موفقیت در زمینه های کم رقابت و ساده حداقل 6 ماه زمان لازم است اما پیشرفت و افزایش بازدید سایت از فاکتورهای مهم برای بهبود کلمات کلیدی است.

سئو کلاه سفید یا کلاه سیاه؟ مراقب باشید!

پیروی از الگوریتم های گوگل و استفاده از روش های استاندارد سئو کلاه سفید اطلاق می شود و هدف این روش صداقت با گوگل و در نهایت کاربران می باشد. به طور خلاصه شما باید واقعا خوب باشید تا گوگل شما را برای نمایش به کاربر انتخاب کند.
سئو کلاه سیاه در واقع روش هایی است که در آن سعی میشود با کمک دروغ و ترفند گوگل شما را انتخاب کند با این روش ها ممکن است با هزینه و تلاش کمتر و در زمان کوتاه تر به صفحه یک گوگل برسید اما این پایان کار نخواهد بود و گوگل دروغ های شما را تشخیص خواهد داد و سایت شما را جریمه و یا حتی پنالتی خواهد کرد و شما باید قید دامنه خود را بزنید! پس مراقب پیشنهادات ارزان قیمت و کوتاه مدت باشید!

هزینه سئو چقدر است؟

ابتدا بهتر است این دید را داشته باشید که پولی که بابت سئو صرف می کنید سرمایه گذاری خواهد بود و هر چقدر این سرمایه گذاری بیشتر و اصولی تر انجام شود شما را به نتیجه بهتری خواهد رساند. در کارینوتک شما با 4 میلیون تومان هم می توانید سرمایه گذاری در سئو را شروع کنید.

آیا سئو برای هر کسب و کاری لازم است؟

با توجه به آنلاین شدن کسب و کارها و افزایش رقابت در فضای آنلاین، سئو و بهینه سازی سایت به دیده شدن کسب و کار شما در گوگل و افزایش فروش شما و برندسازی کمک شایانی میکند.

تبلیغات ادوردز و شبکه های اجتماعی چه کمکی به سئو میکند؟

با توجه به زمانبر بودن فرایند سئو، استفاده از تبلیغات گوگل ادوردز و فعالیت در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام، به برندسازی و افزایش بازدید سایت سایت کمک بزرگی میکند.