قوانین و مقررات کارینوتک

قوانین و مقررات کارینوتک برای استفاده از سرویس‌ها و خدمات مجموعه آموزشی.
ورود کاربران به وب‏‌سایت مجموعه آموزشی کارینوتک هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط مجموعه آموزشی کارینوتک به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط ، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت نام نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

قوانین و مقررات کارینوتک عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مجموعه آموزشی کارینوتک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف کاربر(برگزار کننده)

کاربر یا همان برگزارکننده به شخصی گفته می‌شود که با تکمیل اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، اقدام به خرید پلتفرم آموزش و جلسات آنلاین برای برگزاری دوره های آموزشی یا برگزاری وبینار  یا هرگونه استفاده از خدمات مجموعه آموزشی کارینوتک اقدام کند.
همچنین از آنجا که مجموعه آموزشی کارینوتک یک شرکت  در راستای  خدمات آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده فردی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

(شایان ذکر است دریافت اطلاعات در هنگام ثبت نام و یا پرداخت بعدا برای اطلاع رسانی ها و اخبار کارینوتک مورد استفاده قرار می گیرد.)

تعریف فروشنده

خدمات ارایه شده برای قوانین و مقررات کارینوتک در وب‌سایت که شامل دوره های آموزشی و ارائه خدمات وبینار (سمینار آنلاین) است توسط مجموعه آموزشی کارینوتک منتشر شده اند و تماما مجوز های لازمه را کسب کرده اند.

 • مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات بر عهده مجموعه آموزشی کارینوتک است.
 • فاکتور خدماتی در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست کاربر توسط مجموعه کارینوتک ارسال می‌شود.
 • در شرایط خاص اگر دوره های آنلاین و نیمه آنلاین به حد نصاب خود(حداقل۵ نفر) برای تشکیل دوره نرسد، کلیه مبلغ ظرف ۴۸ ساعت به ثبت نام کنندگان عودت می گردد.
 • در صورت تهیه دوره های آفلاین بعد از پرداخت هزینه دوره، کل محتوای آموزشی در اختیار کاربر قرار می گیرد.
 • در خواست کنندگان وبینار بعد از ثبت وبینار آموزشی خود و پس از تایید و پرداخت، ظرف ۲۴ ساعت لینک برگزاری وبینار برای مدرس ارسال می گردد.
 • در صورت شرایط خاص در جهت برگزاری نوع وبینار انتخابی مدرس، اگر با مشکلاتی مواجه شود، ابتدا توسط مجموعه کارینوتک به اطلاع مدرس رسیده می شود و مدرس می تواند نوع بستر وبینار خود را تغییر دهد.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات مجموعه آموزشی کارینوتک ستفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به مجموعه آموزشی کارینوتک ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که مجموعه آموزشی کارینوتک به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌ها از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد مجموعه آموزشی کارینوتک برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند به اطلاع برسانند تا ارسال لغو گردد.
همچنین ممکن است مجموعه آموزشی کارینوتک برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

مجموعه آموزشی کارینوتک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
مجموعه آموزشی کارینوتک متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت کارینوتک، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات کارینوتک، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مجموعه آموزشی کارینوتک جزئی از دارای های معنوی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مجموعه آموزشی کارینوتکاست و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط مجموعه آموزشی کارینوتک و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار مجموعه آموزشی کارینوتک است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت مجموعه آموزشی کارینوتک و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای مجموعه آموزشی کارینوتک محفوظ است.
در صورت استفاده از هر یک از خدمات کارینوتک، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن نام کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

محتوا

مجموعه آموزشی کارینوتک نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است مجموعه آموزشی کارینوتک تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.
وب ‏‌سایت مجموعه آموزشی کارینوتک هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت مجموعه آموزشی کارینوتک تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه آموزشی کارینوتک هیچ گونه مسئولیتی ندارد.مجموعه آموزشی کارینوتک خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

قوانین برگزار کننده های آموزش آنلاین و وبینارها

قوانین عمومی

 • اگر در سایت به جز بلیت وبینار و آموزش های آنلاین و ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاین و دوره آموزشی که در کارینوتک قرار گرفته برای تبلیغ، خرید و فروش کالا و خدمات دیگری استفاده شود، انتشار اطلاعات غیرواقعی و غیرقانونی می باشد و کارینوتک می تواند نسبت به حذف صفحه‌ی ایجاد شده وبینار و آموزش های آنلاین و دوره آموزش آنلاین اقدام کرده و در صورت نیاز نسبت به پیگیری موضوع در مراجع قضایی اقدام کند.
 • مدرس میتواند درخواست عودت وجه خود رو در صورت برگزار نشدن وبینار و آموزش های آنلاین یا تعوض تاریخ وبینار و آموزش های آنلاین داشته باشد.
 • در صورتی که اطلاعات وبینار و آموزش های آنلاین و دوره های آموزشی غیرواقعی و غیرقانونی باشد و مشخصات و تصویر برگزارکننده وبینار و آموزش های آنلاین و سخنران وبینار و آموزش های آنلاین نامشخص باشد کارینوتک می تواند وبینار و آموزش های آنلاین مورد نظر را بر روی سایت منتشر نکند.
 • کارینوتک با بررسی وبینار و آموزش های آنلاینهای ایجاد شده و جمع آوری گزارش های کاربران سعی میکنید محتواهای خارج از چهارچوب قوانین و ضوابط بین المللی و جمهوری اسلامی ایران را پایش و در صورت مغایرت حذف کند.
 • برگزارکننده وبینار و آموزش های آنلاین و دوره های آموزشی موظف است کلیه‌ی قوانین و ضوابط بین‌المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت را در هنگام آماده سازی محتوای صفحه وبینار و آموزش های آنلاین رعایت کند و مسئولیت محتوای تولید شده در هر وبینار و آموزش های آنلاین برعهده‌ی مدیر و برگزارکننده‌ی وبینار و آموزش های آنلاین است و کارینوتک هیچ مسئولتیتی بابت محتوای وبینار و آموزش های آنلاینها ندارد.
 • کلیه‌ محتوای ارسالی به کارینوتک، اعم از متن، عکس، قیمت‌ بلیت ها، فایل، ویدئو و … ابتدا توسط کارینوتک بررسی شده و پذیرش یا رد درخواست ایجاد وبینار و آموزش های آنلاین، حداکثر طی مدت ۲۴ ساعت کاری انجام می‌شود و در صورت تایید وبینار و آموزش های آنلاین شما بر روی وب سایت منتشر می شود.
 • کارینوتک می‌تواند پیش و پس از انتشار وبینار و آموزش های آنلاین تغییراتی اعم از اضافه یا حذف کل یا بخشی محتوا در آن اعمال کند به این شرط که چنین اصلاحاتی ناقض حقوق برگزار‌کننده و قوانین جاری کشور نبوده و تغییری بنیادین در توضیحات وبینار و آموزش های آنلاین ایجاد نکند.
 • کارینوتک لینک برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین را در پنل مدرس قرار می دهد و یا برای آن ایمیل می نماید.
 • اگر برای برگزاری وبینار و آموزش های آنلاینتان از بسته پشتیبانی کارینوتک استفاده کنید پشتیبان مربوطه وبینار و آموزش های آنلاین را ضبط می کند، راهنمای ضبط وبینار و آموزش های آنلاین و استفاده از ابزارها در پنل مدیریت وبینار و آموزش های آنلاین قرار داده شده است، اما اگر شما از این بسته استفاده نکنید مسئولیت ضبط وبینار و آموزش های آنلاین با شما می باشد و کارینوتک هیچگونه مسئولیتی در قبال ضبط شدن یا نشدن وبینار و آموزش های آنلاین نخواهد داشت و شما موظف به ارسال ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاین به کارینوتک تا حداکثر ۵ روز پس از برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین هستید.
 • در صورتی که برای برگزاری وبینار و آموزش های آنلاینتان از بسته پشتیبانی کارینوتک استفاده نمی کنید حتما بایستی شماره تماسی را در اختیار کارینوتک قرار دهید تا کاربرانی که در وبینار و آموزش های آنلاین شما ثبت نام کرده اند در صورت بروز مشکل و یا داشتن سوالاتی در خصوص حضور در وبینار و آموزش های آنلاین بتوانند با شما تماس بگیرند. شماره تماس شخصی که به عنوان پشتیبان وبینار و آموزش های آنلاین در اختیار کاربران قرار می دهید باید در دسترس باشد و به همه تماس های کاربران پاسخ گو باشد در غیر این صورت کارینوتک مجاز به اعمال محدودیت هایی برای مدیر یا مدیران و وبینار و آموزش های آنلاین ذکر شده براساس صلاح دید خود است.
 • در صورتی که پشتیبانی وبینار و آموزش های آنلاینتان توسط خودتان انجام می شود به هیچ وجه اجازه ندارید شماره تماس کارینوتک را به عنوان پشتیبان در اختیار کاربرانتان قرار دهید. در صورت بروز مشکل یا نیاز به دریافت راهنمایی فقط پشتیبان وبینار و آموزش های آنلاینتان می تواند با کارینوتک تماس بگیرد نه کاربران شما
 • برگزارکننده موظف است فقط در چهارچوب‌های پشتیبانی وبینار و آموزش های آنلاین فقط در زمان‌های هماهنگ شده از پشتیبانی اختصاصی وبینار و آموزش های آنلاین استفاده کند و استفاده خارج از موارد ذکر شده شامل تماس‌های بی مورد، اد کردن پشتیبان در گروه‌های شبکه‌های اجتماعی مصداق سوء استفاده است و در صورت تخلف کارینوتک مجاز به ایجاد محدودیت هایی برای برگزارکننده خواهد بود .
 • اگر در زمان ایجاد وبینار و آموزش های آنلاینتان در توضیحات مربوط به صفحه معرفی وبینار و آموزش های آنلاین ذکر کرده اید که ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاین در پنل کاربری شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت شما موظف به ضبط و ارسال این ویدئو به کارینوتک هستید و اگر فراموش کنید وبینار و آموزش های آنلاین را ضبط کنید یا باید دوباره وبینار و آموزش های آنلاین را به صورت خصوصی برگزار کرده و اقدام به ضبط نمایید و ویدئوی ضبط شده را به کارینوتک ارسال نمایید و در صورت تخطی و عدم توجه کارینوتک مجاز است براساس صلاح دید خود بخش یا کل مبلغ دریافت شده از کاربران را به آنها عودت دهد یا اکانت برگزارکننده را دچار محدودیت‌هایی کند.
 • برگزارکننده در صورت ثبت وبینار و آموزش های آنلاین خود در کارینوتک بایستی وبینار و آموزش های آنلاین خود را به صورت زنده برگزار کند و به هیچ وجه اجازه پخش فایل ویدئویی وبینار و آموزش های آنلاینهای ضبط شده را ندارد.
 • شما موظف هستید پیش از برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین از کیفیت اینترنت، صدا و تصویر سخنران جهت برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین اطمینان حاصل کنید تا وبینار و آموزش های آنلاین شما با کیفیت مناسبی برگزار شود. در صورتی که وبینار و آموزش های آنلاین شما با کیفیت نامناسبی برگزار شود شما موظف به برگزاری مجدد وبینار و آموزش های آنلاین هستید.
 • در زمان تعریف سرفصل ها، توضیحات وبینار و آموزش های آنلاین و مدت زمان وبینار و آموزش های آنلاین دقت کافی داشته باشید زیرا محتوایی که در وبینار و آموزش های آنلاین ارائه می دهید بایستی سرفصل ها و محتوای ذکر شده را پوشش دهد و همچنین وبینار و آموزش های آنلاین در مدت زمان تعیین شده برگزار شود در غیر اینصورت هزینه پرداختی ثبت نام کنندگان به آن ها عودت داده خواهد شد.
 • برگزارکننده می تواند بعد از برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین فیلم ضبط شده وبینار و آموزش های آنلاین خود را به دو صورت متمرکز و غیرمتمرکز به فروش برساند، در حالت متمرکز برگزارکننده متعهد می شود که فیلم وبینار و آموزش های آنلاین فقط در کارینوتک فروش می رسید و کارینوتک هم ۷۰ درصد درآمد حاصل از فروش را به برگزار کننده و ۳۰ درصد هم به عنوان کارمزد اخذ میکند و درحالت غیرمتمرکز برگزارکننده در مکان های دیگری جز کارینوتک فیلم وبینار و آموزش های آنلاین را به فروش می رساند و ۵۰ درصد درامد به برگزارکننده و ۵۰ درصد دیگر به کارینوتک تعلق دارد.
 • اطلاعات شرکت کنندگان وبینار و آموزش های آنلاین در اختیار برگزارکنندگان وبینار و آموزش های آنلاین قرار میگیرد و برگزارکننده متعهد میشود که از اطلاعات کاربران ثبت شده در وبینار و آموزش های آنلاین خود سوء استفاده‌هایی مانند ارسال گروهی پیام های تبلیغاتی در تعداد بالا یا ارسال ایمیل اسپم نداشته باشد، کارینوتک در صورت گزارش کاربران و مشاهده چنین مواردی اجازه اعمال محدودیت‌هایی شامل عدم دسترسی به اطلاعات کاربران وبینار و آموزش های آنلاین برای برگزارکنندگان مذکور را دارد.
 • برگزارکننده متعد می شود در صورت ثبت وبینار و آموزش های آنلاین در کارینوتک اجازه انتقال کاربران ثبت نام شده و برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین در پلتفرهای دیگر یا نرم‌افزارهای دیگری جز زیرساخت‌های ارائه شده کارینوتک را ندارد، در صورت مشاهده یا گزارش کاربران کارینوتک مجاز به اعمال محدودیت هایی برای اکانت برگزارکننده است
 • کارینوتک جهت افزایش فروش ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاینهای شما ممکن است کمپین‌های ویژه برگزار کند که در این صورت، درصد کارمزد کارینوتک از فروش ویدئو در مدت زمان کمپین ۵۰ درصد خواهد بود.
 • کارینوتک برای افزایش ثبت‌نامی‌های وبینار و آموزش های آنلاینهای غیر رایگان اقدام به تبلیغات در کانالهای مختلف بازاریابی می‌نماید، با توجه به صرف هزینه برای هر یک از این کانالها، کارینوتک بابت هر ثبت‌نامی از این روش، ۵۰ درصد مبلغ بلیت را به عنوان کارمزد همکاری در فروش خود محاسبه و دریافت می‌کند.

این نوع ثبت‌نامی‌ها با توضیح همکاری در فروش کارینوتک در بخش شرکت‌کنندگان مشخص است، در حالت معمول مگر با هماهنگی برگزارکننده وبینار و آموزش های آنلاین مربوطه هیچ تخفیفی بروی بلیت وبینار و آموزش های آنلاین اعمال نخواهد شد.

 • کارینوتک برای کمک به فروش بیشتر ویدئوها می تواند تخفیف هایی را بر روی آنها لحاظ کند، همچنین در شرایط خاص همچون کمپین‌های کلی سایت، هماهنگی با برگزارکننده انجام نمی‌پذیرد.
 • برگزارکننده ی وبینار و آموزش های آنلاین حق سوء استفاده از اطلاعات ثبت نام کنندگان در وبینار و آموزش های آنلاین را ندارد.
 • در وبینار و آموزش های آنلاینهایی که بصورت عمومی در سایت منتشر می‌شوند، می‌بایست ثبت‌نام به‌صورت متمرکز در کارینوتک انجام شوند، بر این اساس امکان ثبت‌نام و تعریف رویداد مشابه در سایت‌های دیگر وجود ندارد مگر از طریق امکان ( کد برای سایت شما یا embed code ) که در منوی مدیریت وبینار و آموزش های آنلاین آورده شده است.
 • در وبینار و آموزش های آنلاینهایی که بصورت عمومی در سایت منتشر نمیشوند و بصورت خصوصی ایجاد شده‌اند امکان ثبت‌نام و ایپورت اسامی خارج از سایت براساس فرمت و شرایط تعیین شده، وجود دارد.

شرایط تعویض تاریخ برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین یا لغو آن:

 • اگر وبینار و آموزش های آنلاین شما بنا به دلایلی همچون بیماری، قطعی برق و اینترنت و حوادث غیرمترقبه در روز مقرر و زمان تعیین شده برگزار نشد، شما موظف به تعیین تاریخ و زمان جدید برای برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین هستید و در غیر این صورت هزینه ها به ثبت نام کنندگان عودت داده خواهد شد.
 • در صورتی که برای وبینار و آموزش های آنلاینتان ثبت نامی داشته باشید اما در روز برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین هیچ شرکت کننده ای حضور نداشته باشد شما موظف به برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین در تاریخ و زمان مقرر هستید و به هیچ عنوان امکان لغو برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین را ندارید در غیر این صورت تمامی مبالغ به ثبت نام کنندگان عودت داده خواهد شد.
 • برگزارکننده فقط یکبار اجازه جا به جایی زمان وبینار و آموزش های آنلاین خود را دارد و موظف است که خود به تمامی شرکت کننده‌ها حداقل۲ الی ۴ ساعت قبل از برگزاری زمان وبینار و آموزش های آنلاین اطلاع رسانی کند، در صورتی تخطی در اطلاع رسانی کارینوتک مجاز است براساس صلاح دید خود بخش یا کل مبلغ دریافت شده از کاربران را به آنها عودت دهد یا اکانت برگزارکننده را دچار محدودیت‌هایی کند.
 • کاربر ثبت‌نام کرده در وبینار و آموزش های آنلاین شما، مجاز به درخواست عودت وجه خود تحت دو شرط فوق میباشد:

۱- حداکثر تا ۲۴ ساعت قبل از شروع وبینار و یا آموزش های آنلاین به هر دلیل درخواست عودت وجه دهد.

۲- در صورت تعویق تاریخ برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین، موافق این تعویق نباشد. بر همین اساس، مبلغ فوق بدون اطلاع قبلی برگزارکننده به اعتبار کاربر عودت خواهد یافت.

 • در صورتی که برگزارکننده خواستار لغو وبینار و آموزش های آنلاین خود است موظف به اطلاع رسانی به همه شرکت کنندگان حداقل ۲۴ ساعت قبل از زمان برگزاری است، صورت تخطی در اطلاع رسانی کارینوتک مجاز است براساس صلاح دید خود بخش یا کل مبلغ دریافت شده از کاربران را به آنها عودت دهد یا اکانت برگزارکننده را دچار محدودیت‌هایی کند.
 • شما بعنوان برگزارکننده وبینار و آموزش های آنلاین، اگر حداکثر تا دو مرتبه مجزا، به هر دلیلی وبینار و آموزش های آنلاینتان را لغو یا برگزار نکنید، در لیست سیاه کارینوتک قرار گرفته و دیگر قادر به استفاده از پلتفرم کارینوتک نخواهید بود.
 • درصورتیکه وبینار و آموزش های آنلاین شما هیچ ثبت‌نامی نداشته باشد هزینه‌های پرداختی همچون نرم‌افزار و پشتیبانی عودت داده میشود اما هزینه تبلیغات خریداری شده غیرقابل عودت خواهد بود در غیر اینصورت و با وجود حتی یک نفر ثبت‌نام‌کننده، موظف به برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین هستید و در صورت درخواست لغو کامل وبینار و آموزش های آنلاین در این شرایط، تنها هزینه پرداختی بابت پشتیبانی به شما عودت داده می‌شود.
 • در صورتی که برگزارکننده قصد تعویض تاریخ وبینار و آموزش های آنلاین را دارید و اگر پس از یک هفته تاریخ جدید تعیین را مشخص نکند، وبینار و آموزش های آنلاین به صورت خودکار غیر فعال و هزینه پرداخت شده توسط ثبت نام کنندگان به آنها عودت داده می شود و هزینه پرداختی برگزار کننده غیر قابل عودت می گردد.
 • در صورتی که برگزارکننده قصد لغو وبینار و آموزش های آنلاین را دارد حتی اگر برای وبینار و آموزش های آنلاین مورد نظر ثبت نامی داشته باشد باید حداکثر ۱ روز قبل از زمان برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین به کارینوتک و ثبت نام کنندگان اطلاع داده و هزینه پرداخت شده توسط ثبت نام کنندگان را به آنها عودت دهد. البته ما به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنیم وبینار و آموزش های آنلاینتان را لغو کنید چون حتی اگر یک نفر هم در وبینار و آموزش های آنلاینتان ثبت نام کرده باشد ممکن است تجربه ناخوشایندی را کسب کند و برای ثبت نام در وبینار و آموزش های آنلاینهای بعدی شما دچار تردید شود.

پرداخت به برگزارکننده

 • برگزارکننده برای تسویه حساب باید در پنل کاربری در قسمت شماره حساب های من شماره شبا و تصویرکارت ملی خود را در اختیار کارینوتک قرار دهد.
 • حساب معرفی شده و تصویر کارت ملی باید برای برگزارکننده بوده و اطلاعات حساب شخص دیگری برای تسویه حساب مورد تایید قرار نمیگیرد.
 • کارینوتک مبالغ دریافتی بابت فروش بلیط وبینار و آموزش های آنلاین را تا ۷۲ ساعت کاری(شنبه تا چهارشنبه) پس از درخواست تسویه از طرف مدیر وبینار و آموزش های آنلاین پرداخت می کند.
 1. برگزارکننده باید برای دریافت فروش مبالغ وبینار و آموزش های آنلاین و فیلم ضبط شده درخواست خود را به صورت تیکت برای کارینوتک ارسال کند.
 2. کارینوتک مبالغ دریافتی بابت فروش ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاینها را پس از کسر سهم خود، به صورت ماهیانه بعد از درخواست پرداخت باتوجه به زمانبندی فوق واریز خواهد کرد.
 3. برای وبینار و آموزش های آنلاینهای چند جلسه‌ ای درخواست پرداخت بعد از پایان آخرین جلسه وبینار و آموزش های آنلاین ممکن است
 4. در صورتی که وبینار و آموزش های آنلاین برگزار شده باشد و بلیط‌ های فروخته شده شامل فیلم ضبط شده‌ی وبینار و آموزش های آنلاین باشد، برگزارکننده موظف است فیلم ضبط شده را در اختیار کارینوتک قرار دهد تا در پنل کاربری خریداران قرار گیرد لذا تا زمانی که ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاین را به کارینوتک ارسال نکند مبالغ دریافتی بابت فروش بلیت‌ها به حساب ایشان واریز نخواهد شد .
قوانین شرکت کنندگان آموزش های آنلاین و وبینارها

داشتن حساب کاربری در مجموعه آموزشی کارینوتک

 • لطفا در زمان ثبت نام، اطلاعات شخصی خود از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل را به درستی وارد کنید زیرا از اطلاعاتی که در زمان ثبت نام وارد می‌کنید برای تعریف نام کاربری‌تان در وبینار و آموزش های آنلاین استفاده می شود. در صورتیکه مشخصات خود را اشتباه نوشته باشید مجموعه آموزشی کارینوتک حضور بدونِ مشکلِ شما در وبینار و آموزش های آنلاین را تضمین نمی کند.
 • شما مسئول این هستید که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه دارید.
 • شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید، و یا به کسی اجازه دهید که به حساب کاربری شما و ویدئوها یا وبینار و آموزش های آنلاینهای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. تکثیر و انتشار ویدئوها یا وبینار و آموزش های آنلاینهای خریداری‌شده مجاز نمی باشد و شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و وبینار و آموزش های آنلاین و ویدئوهای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است.
 • ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که شما بتوانید به وبینار و آموزش های آنلاینها و ویدئوهای خریداری شده خود تا مدت حداقل ۱ سال دسترسی داشته باشید. در هر صورت، ما می‌توانیم به صلاحدید خودمان محتوای خریداری‌شده را حذف کنیم، مثلا اگر مدرس وبینار و آموزش های آنلاین دیگر قصد فروش ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاین را نداشته باشد یا به دلایل قانونی یا کاری وادار به انجام این کار شویم.
 • اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه های بانکی یا بانک های صادرکننده کارت برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود یا بنا به دلایلی هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به ویدئوهای خریداری‌شده را معلق خواهیم کرد.
 • بعد از ثبت نام در سایت ایمیل شما برای اطلاع رسانی وبینار و آموزش های آنلاینهای آتی و یا خبرهای ویژه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

ثبت نام در وبینار و آموزش های آنلاین

ممکن است تعدادی از وبینار و آموزش های آنلاینهایی که در وب سایت مجموعه آموزشی کارینوتک قرار دارد توسط اساتید و موسسات آموزشی دیگر برگزار شود که در صفحه مربوط به توضیحات وبینار و آموزش های آنلاین در تب «برگزارکننده» مشخصات برگزارکننده نوشته می شود. کلیه حقوق مادی و معنوی این وبینار و آموزش های آنلاینها برای برگزارکننده محفوظ بوده و در این نوع وبینار و آموزش های آنلاینها مجموعه آموزشی کارینوتک تنها بعنوان پلتفرم معرفی، اطلاع رسانی، اجرا و برگزاری ایفای نقش کرده و هیچگونه ادعا و تاییدی بر محتوای وبینار و آموزش های آنلاینهای فوق ندارد. مجموعه آموزشی کارینوتک همچون ماهیت پلتفرم های محتوایی دیگر در قبال محتوا و مطالبی که در وبینار و آموزش های آنلاین منتشر می شود هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

اطلاعات تماس شما همچون آدرس ایمیل و شماره موبایل در اختیار برگزارکننده قرار میگیرد، در صورتیکه با در اختیار قرار دادن این اطلاعات یا بخشی از آن مخالف هستید یا برگزارکننده مربوطه اقدام به ارسال پیام‌های غیرمرتبط میکند، حتما این مورد را از طریق بخش گزارش دادن هر وبینار و آموزش های آنلاین یا تیکت‌های سایت با ما در میان بگذارید تا در اولین فرصت با برگزارکننده مربوطه برخورد شود.

بلافاصله بعد از ثبت نام در وبینار و آموزش های آنلاین یک ایمیل که شامل راهنمای حضور در وبینار و آموزش های آنلاین و سایر اطلاعات تکمیلی می باشد به ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید ارسال می شود. حتما این ایمیل را مطالعه نمایید تا برای ورود به وبینار و آموزش های آنلاین با مشکلی مواجه نشوید.

تمامی وبینار و آموزش های آنلاینهایی که در سایت مجموعه آموزشی کارینوتک در دسترس کاربران قرار داده شده اند در صورتی که بعد از برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین برگزارکننده قصد ارائه فیلم ضبط شده آن را برای شرکت کنندگان خود را داشته باشد در کنار بلیط قبل از خرید مشخص شده اند، هرچند مجموعه آموزشی کارینوتک برای ایجاد دسترسی راحتر برای تمامی وبینار و آموزش های آنلاینها تا ۱۴ روز بازپخش آنلاین غیرقابل دانلود در نظر گرفته است ولی نسبت با بازپخش وبینار و آموزش های آنلاینویا بلیط هایی هایی که ویدئو ضبط شده ندارند هیچ مسولیتی ندارد وشرکت کنندگان ابتدا موظف به حضور در زمان وبینار و آموزش های آنلاین هستند

اگر در وبینار و آموزش های آنلاین ویژه ای (پولی) که برگزار کننده آن مجموعه آموزشی کارینوتک است، ثبت نام کنید ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاین حداکثر ۱۴ روز پس از برگزاری در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت. ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاین تا ۱۴ روز پس از قرار گیری در پنل کاربری تان قابل مشاهده و دانلود است و پس از گذشت ۱۴ روز می توانید ویدئو فوق را فقط به صورت آنلاین و غیر قابل دانلود، مشاهده نمایید.

اگر در وبینار و آموزش های آنلاین ویژه ای ثبت نام کنید که برگزار کننده آن مجموعه آموزشی کارینوتک نیست مسئولیت تهیه ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاین و قرار دادن آن در پنل کاربری تان بر عهده آنها می باشد و ممکن است مدت زمان آماده سازی ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاین پس از برگزاری بیش از ۱۴ روز به طول انجامد.

ویدئوی برخی از وبینار و آموزش های آنلاینهای برگزار شده بنابر تصمیم برگزارکننده وبینار و آموزش های آنلاین در سایت مجموعه آموزشی کارینوتک قرار نمی گیرد و به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همیشه ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاینهای ویژه (پولی) پس از برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت حتی اگر در زمان برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین حضور نداشته باشید. چنانچه تصمیم بر آن باشد که ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاینی بعد از برگزاری در اختیار شما قرار نگیرد حتما در توضیحات مربوط به آن وبینار و آموزش های آنلاین ذکر خواهد شد. پس به صورت پیش فرض حتما ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاینهای ویژه برای دانلود در پنل کاربری شما قرار داده خواهد شد مگر آنکه در صفحه توضیحات وبینار و آموزش های آنلاین مربوطه ذکر شود.

فایل ویدئوییِ وبینار و آموزش های آنلاین ویرایش شده و پس از آن در پنل کاربری شما قرار می گیرد. ویرایش ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاین به این صورت است که نام و مشخصات شرکت کنندگان و چت ها و نوشته های آن ها در محیط وبینار و آموزش های آنلاین تار می شود. دلیل این امر این است که مشخصات کاربران حاضر در وبینار و آموزش های آنلاین حفظ شود.

اگر بنا به دلایل مختلفی همچون بروز اتفافات غیرمترقبه، تاریخ برگزاری وبینار و آموزش های آنلاین تغییر پیدا کرد و شما تمایل نداشتید در تاریخ جدید اعلام شده در وبینار و آموزش های آنلاین حضور پیدا کنید می توانید درخواست عودت وجه وبینار و آموزش های آنلاین را بدهید. نحوه عودت وجه در بخش شرایط عودت وجه توضیح داده شده است.

امکان دانلود ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاینهایی که به صورت رایگان برگزار می شوند بنابر تصمیم و صلاحدید مجموعه آموزشی کارینوتک مشخص می شود. برای مثال ممکن است امکان دانلود ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاین رایگان تنها برای اشخاصی که در وبینار و آموزش های آنلاین حضور داشتند فراهم شود و یا برای هیچ کس ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاین قابل دریافت نباشد. لذا در صورتی که قرار بر ارسال ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاین باشد حتما در توضیحات وبینار و آموزش های آنلاین مربوطه ذکر خواهد شد.

در صورت رضایت مدرس وبینار و آموزش های آنلاین فایل ارائه وبینار و آموزش های آنلاینهایی که به صورت رایگان برگزار می شوند برای کاربرانی که در وبینار و آموزش های آنلاین ثبت نام کرده و در زمان برگزاری در وبینار و آموزش های آنلاین حضور داشته اند در انتهای وبینار و آموزش های آنلاین، بصورت رایگان برای دانلود قرار داده خواهد شد.

اگر بنا به دلایل مختلفی همچون بروز اتفافات غیرمترقبه وبینار و آموزش های آنلاین با تاخیر آغاز شود حتما مدت زمانی که برای وبینار و آموزش های آنلاین در نظر گرفته شده بود اعمال می شود و زمان تاخیر را به هیچ وجه در مدت وبینار و آموزش های آنلاین محاسبه نخواهیم کرد و وبینار و آموزش های آنلاین دیرتر تمام خواهد شد. از هر زمانی که وبینار و آموزش های آنلاین آغاز شود مدت زمان وبینار و آموزش های آنلاین محاسبه خواهد شد. برای مثال اگر وبینار و آموزش های آنلاین ۲ ساعته ای که میبایست ساعت ۱۷ آغاز میشد با تاخیر نیم ساعته برگزار شود وبینار و آموزش های آنلاین تا ساعت ۱۹:۳۰ ادامه خواهد داشت.

در صورتی که بدلیل عدم مطالعه راهنمای حضور در وبینار و آموزش های آنلاین که هم در وب سایت قرار دارد و هم بعد از ثبت نام در وبینار و آموزش های آنلاین به ایمیل شما ارسال می شود، عدم نصب نرم افزار وبینار و آموزش های آنلاین یا سرعت نامناسب اینترنت، موفق به حضور در وبینار و آموزش های آنلاین نشوید و یا به راهنمایی های پشتیبان وبینار و آموزش های آنلاین عمل نکنید این عدم حضور در وبینار و آموزش های آنلاین متوجه شما خواهد بود و وب سایت مجموعه آموزشی کارینوتک هیچ گونه مسئولیتی در قبال این گونه موارد نخواهد داشت. زیرا ما با تهیه راهنمای حضور در وبینار و آموزش های آنلاین و بخش پرسش و پاسخ های متداول و تخصیص یک پشتیبان به وبینار و آموزش های آنلاین و ارسال ایمیل راهنمای حضور پس از ثبت نام تمام سعی مان را کرده ایم تا فرایند حضور در وبینار و آموزش های آنلاین را برای شما عزیزان تسهیل نمائیم.

خرید فایل های ویدئویی وبینار و آموزش های آنلاین

ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاینهای خریداری شده تا ۱۴ روز پس از خرید در پنل کاربری تان و در بخش «ویدئوهای من» قابل دانلود هستند و تا قبل از ۱۴ روز کاری ویدئوی وبینار و آموزش های آنلاین را به صورت آنلاین می توانید مشاهده کنید

پرداخت برای ویدئوی خریداری‌شده از طریق صفحه اختصاصی هر وبینار و آموزش های آنلاین انجام می‌گیرد. تمام قیمت‌ها به تومان و یورو می‌باشد.