ادوب کانکت و استفاده از قابلیت نظر سنجی آن در انتخابات

همه ما میدانیم ادوب کانکت تنها برای مشاغل آموزشی استفاده نمیشود، بلکه همه ی مشاغل می توانند از بستر ادوب کانکت استفاده کنند از جمله این مشاغل: سازمان ها، مدارس، دانشگاه ها، آموزشگاه ها،  باشگاه های ورزشی، کارگاه های هنری و …

بیشتر از یک سال است که جهان در وضعیت سخت بیماری کرونا به سر می برد و سازمان های بسیاری هستند که در این مدت نرم افزار ها و پلتفرم های مجازی زیادی با انواع و اقسام مختلف در کیفیت و کارایی ها جهت برگزاری  وبینار آنلاین ارائه می دهند.
پس راحت تر می توانیم نرم افزاری و یا پلتفرمی را که می تواند نیاز ما را را برطرف کند را انتخاب کنیم.

امکان نظر سنجی در ادوب کانکت

با توجه به نرم افزار های آموزش مجازی که ارائه می شوند اگر بخواهیم انعطاف پذیری بالایی داشته باشد که نیاز های ما را برطرف کند قطعا انتخاب ما استفاده از  جلسات آنلاین ادوب کانکت است. یکی از ویژگی های بارز پلتفرم ادوب کانکت داشتن قابلیت نظر سنجی است.
میزبان ها و ارائه دهندگان می توانند از پاد نظرسنجی برای ایجاد پرسش و یا نظرسنجی برای شرکت کنندگان و مشاهده نتایج استفاده کنند. تنها میزبانان و ارائه دهندگان امکان مدیریت نظرسنجی ها و مشاهده نتایج آن ها را دارند. شرکت کنندگان همچنین می توانند به راحتی رای بدهند. اگر شما بخواهید بازخورد فوری در مورد آنچه در حال ارائه است داشته باشید، میتوانید نتایج نظرسنجی را در طول یک جلسه مشاهده کنید.

نظرسنجی ها همچنین می توانند در پایان جلسه مورد استفاده قرار گیرند تا بفهمیم آیا شرکت کنندگان احساس می کردند جلسه، محتوا و ارائه دهندگان از کیفیت بالایی برخوردار هستند یا خیر. در نرم افزار Adobe Connect میزبانان می توانند در اتاقی مجزا (Breakout Room) صحبت های محرمانه کنند.

روش ایجاد یک نظرسنجی در ادوب کانکت

برا نمایش امکان نظرسنجی، روی منوی Pods کلیک کنید و نظرسنجی Add New Poll را انتخاب نمایید.
یک سوال را وارد پاد نظرسنجی کنید. سپس یک یا چند پاسخ وارد کنید، و روی Open کلیک کنید.
بستن دوره پاسخ برای یک نظرسنجی در سمت راست بالای پاد نظرسنجی، end poll را کلیک کنید.

نتایج نظرسنجی برای میزبان یا مجری، قابل مشاهده است. این نتایج در زمان واقعی به روز می شوند چرا که شرکت کنندگان همچنان رای خود را ریخته یا تغییر می دهند. شما می توانید قالب نظر سنجی را تعیین کنید که به صورت درصدی یا گزینه ای و تشریحی باشد.
برای مشاهده پاسخ های شرکت کنندگان فردی، روی مشاهده رای کلیک کنید.
میتوانید نتایج نظرسنجی را به شرکت کنندگان به طور پیش فرض نشان دهید.

با توجه به توضیحاتی که در این مقاله داده شد شما میتوانید بدون آنکه در صف آرا در معرض خطر قرار
گیرید رای خود را به صورت آنلاین در اختیار میزبانان قرار دهید.
خرید کلاس مجازی ادوب کانکت بهترین انتخاب است برای شما کاربرانی که میخواهید برنامه های
خود را به نحو احسنت برگزار کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.