خرید کلاس آنلاین در کارینوتک

 • بر اساس تعداد سرویس اتاق ایجاد کنید.
 • امکان  ایجاد کاربر بصورتی تکی و فایل اکسل.
 • قابلیت مشاهده لیست حضور و غیاب کاربران.
 • تا سقف ظرفیت سرویس، جلسه یا کلاس همزمان برگزار کنید (به عنوان مثال با سرویس 25 کاربره ۵ جلسه /کلاس همزمان 5 نفره برگزار کنید).
 • ویدئو همزمان شامل تصویر وبکم و اشتراک دسکتاپ، و فایل های اشتراک گذاری شده.
 • فضای ذخیره سازی فیلم جلسه در اختیار شما و کاربران قرار می‌گیرد و فایلهای شما تا 14 روز پس از پایان مدت اعتبار سرویس نگهداری می‌شود.
 • سرویس آزمون آنلاین جهت ارائه سوالات تستی، تشریحی، چند گزینه ای، آپلود جواب، قابلیت ارسال فایل صوتی و تصویری جواب سوال.

سرویس کارینومیت (بیگ بلو باتن)

سرویس ساعتی

سرویس روزانه

سرویس ماهانه

سرویس ادوب کانکت

سرویس ساعتی

سرویس روزانه

سرویس ماهانه

سرویس اختصاصی ماهانه

آزمون آنلاین

پکیج آزمون آنلاین

اجاره کلاس مجازی در کارینوتک

شرکت کارینوتک یک شرکت فناوری اطلاعات است که در حوزه فروش و پشتیبانی از پلتفرم‌های آموزش آنلاین و برگزاری آزمون‌ آنلاین فعالیت می‌کند. این شرکت به عنوان نماینده رسمی شرکت هاست ایران می باشد که با ارائه و فروش پلتفرم آموزشی آنلاین Adobe Connect و نیز به عنوان ارائه دهنده سرویس BigBlueButton برای فروش پلتفرم آموزشی آنلاین در ایران فعالیت می‌کند. همچنین، کارینوتک جزو اولین مجموعه های ارائه دهنده این سرویس های کلاس آنلاین می باشد و نیز سامانه‌ای برای برگزاری آزمون‌ آنلاین را ارائه می‌دهد.

تعرفه پلتفرم آموزش مجازی-کارینوتک

خرید سرویس بیگ بلو باتن (BigBlueButton)

BigBlueButton نیز یکی دیگر از پلتفرم‌های آموزش آنلاین است که برای برگزاری آزمون‌ آنلاین، کلاس‌های آموزشی، جلسات وبینار، کنفرانس‌های آنلاین و سایر فعالیت‌های آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با خرید اشتراک بیگ بلو باتن به قابلیت‌هایی نظیر اشتراک صفحه نمایش، چت، نمایش اسناد و فایل‌های مختلف، استفاده از دوربین و میکروفون و غیره دسترسی پیدا می کنید.

سرویس کارینومیت اشتراکی ساعتی

این سرویس از سرویس های کلاس آنلاین مناسب برگزاری وبینار با تعداد ساعت های مشخص می باشد که پایه هر سرویس بر اساس یک ساعت قیمت گذاری شده است و برای دریافت تعداد ساعت بیشتر برای جلسه و یا کلاس خود می توانید به تعداد آیتم های خریداری شده اضافه نمایید.این سرویس بر اساس تعداد کاربرهای تعریف شده در سیستم قابل استفاده می باشد. در خصوص برگزاری و اجرای جلسه در ساعت مقرر می توانید به سامانه پنل کاربری مراجعه کرده و ساعت و روز انتخابی خود را برای فعال سازی جلسه اعلام نمایید. لازم به ذکر است شما در زمان خرید سرویستان در همان روز و ساعت به‌صورت خودکار ساخته خواهد شد.

سرویس اشتراکی کارینومیت روزانه

این سرویس مناسب برگزاری وبینار و جلسات موسسات می باشد که با تهیه آن می توانید به‌صورت روزانه از آن در طی 24 ساعت استفاده نمایید. و جهت دریافت تعداد روز مشخص می توانید در قسمت افزودن آیتم تعداد روزهای جلسه خود را اضافه نمایید. در خصوص برگزاری و اجرای جلسه در روز مقرر می توانید به سامانه پنل کاربری مراجعه کرده و روز انتخابی خود را برای فعال سازی جلسه اعلام نمایید. لازم به ذکر است شما در زمان خرید سرویستان در همان زوز و ساعت به‌صورت خودکار ساخته خواهد شد. به‌طور مثال شما سرویس خود را در ساعت 14 خرید کرده اید و سروس شما تا 24 ساعت بعد یعنی ساعت 14 روز آینده فعال خواهد بود.

سرویس کارینومیت اشتراکی ماهانه

این سرویس از سرویس های کلاس آنلاین مناسب برگزاری کلاس و دوره های آنلاین برای مدارس و موسسات آموزش و جلسات شرکت ها می باشد که نیاز دارند در طول مدت یک ماه در هر زمان که می خواهید کلاس مجازی داشته باشید از آن به‌صورت 24 ساعته استفاده نمایید.

سرویس کارینومیت اختصاصی ماهانه

این سرویس از سرویس های کلاس آنلاین کاملا مشابه سرویس کارینومیت اشتراکی ماهانه می باشد و تنها تفاوت این سرویس در این می باشد که سرور اختصاصی دارد(یعنی هیچگونه کاربر دیگری به غیر خود آن مجموعه بروی این سرویس خدمات نمی گیرند) و لازم به ذکر است این سرویس دارای ایجاد دامنه اختصاصی برای خود می باشد و مجموعه ها می توانند از نام تجاری خود برای این سرویس استفاده نمایند. و تفاوت دیگر این سرویس در این می باشد که فضای ذخیره‌سازی بروی این سرور ها به‌صورت اختصاصی برای خود آن مجموعه می باشد. به‌طور مثال در سرویس اشتراکی ماهانه فیلم های ضبط شده به مدت 2 هفته بروی سروس نگهداری می شود و بعد از آن به‌صورت خودکار حذف می شوند ولی در سرویس اختصاصی، فیلم ها تا سررسید شارژ بعدی نگهداری می شود و با تمدید سرویس اطلاعات همچنان پابرجا خواهند ماند.

خرید اشتراک بیگ بلو باتن

خرید سرویس ادوب کانکت ADOBE CONNECT

پلتفرم Adobe Connect یکی از پرکاربردترین پلتفرم‌های آموزش آنلاین است که برای برگزاری آزمون‌ آنلاین، برگزاری کلاس‌های آموزشی، جلسات وبینار، کنفرانس‌های آنلاین و سایر فعالیت‌های آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پلتفرم دارای قابلیت‌هایی نظیر اشتراک صفحه نمایش، ویدئو کنفرانس، چت، نمایش اسناد و فایل‌های مختلف و … است. برای خرید سرور ادوب کانکت میتوانید از طریق همین صفحه اقدام کرده و سرویس مورد نظر را خریداری نمایید.

سرویس ادوب کانکت اشتراکی ساعتی

این سرویس از سرویس های کلاس آنلاین مناسب برگزاری وبینار با تعداد ساعت های مشخص می باشد که پایه هر سرویس بر اساس یک ساعت قیمت گذاری شده است و برای دریافت تعداد ساعت بیشتر برای جلسه و یا کلاس خود می توانید به تعداد آیتم های خریداری شده اضافه نمایید. این سرویس بر اساس تعداد کاربرهای تعریف شده در سیستم قابل استفاده می باشد. در خصوص برگزاری و اجرای جلسه در ساعت مقرر می توانید به سامانه پنل کاربری مراجعه کرده و ساعت و روز انتخابی خود را برای فعال سازی جلسه اعلام نمایید. لازم به ذکر است شما در زمان خرید سرویس تان در همان روز و ساعت به‌صورت خودکار ساخته خواهد شد.

سرویس ادوب کانکت اشتراکی روزانه

این سرویس مناسب برگزاری وبینار و جلسات موسسات می باشد که با تهیه آن می توانید به‌صورت روزانه از آن در طی 24 ساعت استفاده نمایید. و جهت دریافت تعداد روز مشخص می توانید در قسمت افزودن آیتم تعداد روزهای جلسه خود را اضافه نمایید. در خصوص برگزاری و اجرای جلسه در روز مقرر می توانید به سامانه پنل کاربری مراجعه کرده و روز انتخابی خود را برای فعال سازی جلسه اعلام نمایید. لازم به ذکر است شما در زمان خرید سرویس تان در همان روز و ساعت به صورت خودکار ساخته خواهد شد. به‌طور مثال شما سرویس خود را در ساعت 14 خرید کرده اید و سروس شما تا 24 ساعت بعد یعنی ساعت 14 روز آینده فعال خواهد بود.

سرویس ادوب کانکت اشتراکی ماهانه

این سرویس مناسب برگزاری آزمون‌ آنلاین، برگزاری کلاس و دوره های آنلاین برای مدارس و موسسات آموزش و جلسات شرکت ها می باشد که نیاز دارند در طول مدت یک ماه در هر زمان که می خواهید کلاس مجازی داشته باشید از آن به‌صورت 24 ساعته استفاده نمایید.

سرویس ادوب کانکت اختصاصی ماهانه

این سرویس کاملا مشابه سرویس ادوب کانکت اشتراکی ماهانه می باشد و تنها تفاوت این سرویس در این می باشد که سرور اختصاصی دارد(یعنی هیچگونه کاربر دیگری به غیر خود آن مجموعه بروی این سرویس خدمات نمی گیرند) و لازم به ذکر است این سرویس دارای ایجاد دامنه اختصاصی برای خود می باشد و مجموعه ها می توانند از نام تجاری خود برای این سرویس استفاده نمایند. و تفاوت دیگر این سرویس در این می باشد که فضای ذخیره‌سازی بروی این سرور ها به‌صورت اختصاصی برای خود آن مجموعه می باشد. به‌طور مثال در سرویس اشتراکی ماهانه فیلم های ضبط شده به مدت 2 هفته بروی سروس نگهداری می شود و بعد از آن به‌صورت خودکار حذف می شوند ولی در سرویس اختصاصی فیلم ها تا سررسید شارژ بعدی نگهداری می شود و با تمدید سرویس اطلاعات همچنان پابرجا خواهند ماند.

تفاوت ادوب کانکت و بیگ بلو باتن:

 1. قابلیت استفاده: ادوبی کانکت قابلیت استفاده برای تعداد کاربران بیشتری نسبت به بیگ بلو باتن دارد. برای استفاده از ادوبی کانکت، نیاز به یک لایسنس پرداختی دارید. اما بیگ بلو باتن یک نرم‌افزار آزاد است و می‌توانید آن را به صورت رایگان دریافتاده و استفاده کنید.
 2. ابزارهای آموزشی: ادوبی کانکت برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و جلسات آنلاین از ابزارهای پیشرفته‌تری مانند وایت برد، نوشتار شده با قلم، پاورپوینت، ویدیو، صدا و تصاویر پشتیبانی می‌کند. بیگ بلو باتن همچنین امکانات آموزشی مانند وایت برد و اشتراک فایل را دارد، اما ابزارهای پیشرفته‌تری مانند اسکرین شیرینگ و پخش ویدیو در جلسات آنلاین را فراهم نمی‌کند.
 3. ایمنی و امنیت: ادوبی کانکت و بیگ بلو باتن هر دو از نظر ایمنی و امنیت جلسات آنلاین و دیتای کاربران، از استانداردهای بالایی پیروی می‌کنند. با این حال، ادوبی کانکت دارای امکانات بیشتری برای مدیریت دسترسی کاربران و حفاظت از دیتای کاربران است.
 4. پشتیبانی: ادوبی کانکت برای پشتیبانی از کاربرانش از یک تیم پشتیبانی حرفه‌ای پشتیبانی می‌کند که در دسترس کاربران در ساعات اداری می‌باشد. بیگ بلو باتن همچنین از یک جامعه آنلاین پشتیبانی می‌کند که به کاربران در حل مشکلات و رفع اشکالات آنلاین کمک می‌کند.
 5. سازگاری با سیستم‌عامل: ادوبی کانکت برای اجرا نیاز به نصب نرم‌افزار دارد و می‌تواند بر روی سیستم‌عامل های مختلف اجرا شود، از جمله ویندوز، مک، لینوکس، آندروید و آی او اس. بیگ بلو باتن همچنین بر روی سیستم‌عامل های مختلف اجرا می‌شود، اما نیازی به نصب نرم‌افزار ندارد و به صورت آنلاین در مرورگر اجرا می‌شود.

خرید اشتراک آزمون آنلاین

سامانه برگزاری آزمون آنلاین کارینوتک نیز یک پلتفرم آزمون آنلاین است که به دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و شرکت‌هایی که به دنبال برگزاری آزمون‌های آنلاین هستند، کمک می‌کند تا آزمون‌های خود را به آسانی و با اطمینان برگزار کنند. این سامانه دارای قابلیت‌هایی نظیر برگزاری آزمون با سوالات چندگزینه‌ای و دست‌نوشته، ارائه نتایج آنلاین، ارائه گزارش‌های تحلیلی و … می‌باشد.

سامانه آزمون آنلاین کارینوتک، یک پلتفرم کامل برای برگزاری آزمون‌ آنلاین است. این سامانه بر اساس استانداردهای بین‌المللی طراحی شده است و به دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و شرکت‌ها کمک می‌کند تا آزمون‌های خود را به آسانی و با اطمینان برگزار کنند. با استفاده از سامانه برگزاری آزمون آنلاین کارینوتک، مدیران آموزشی می‌توانند به راحتی آزمون‌های چندگزینه‌ای و دست‌نوشته ایجاد کرده و به دانشجویان خود ارائه دهند. همچنین، این سامانه قابلیت ارائه نتایج آنلاین، ارائه گزارش‌های تحلیلی و … را داراست. در این سامانه، دانشجویان می‌توانند به راحتی و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود، به آزمون‌های خود دسترسی پیدا کنند و پس از پاسخگویی به سوالات، نتایج خود را مشاهده کنند. سامانه آزمون آنلاین کارینوتک دارای قابلیت‌های امنیتی بسیار بالا است و اطلاعات دانشجویان و آزمون‌های آنلاین آنها به صورت کاملاً محرمانه و امن در اختیار مدیران آموزشی قرار می‌گیرد.

روش تهیه اشتراک آزمون به این صورت می باشد که با تهیه اشتراک ها به طور مثال سرویس 100 کاربر آزمون، می توانید برای 100 نفر کاربر آزمون را اجرا نمایید. و مورد دیگر این می باشد که مدت استفاده از این پکیج ها 1 ساله می باشد یعنی اگر شما در طول مدت 1 سال سرویس 100 کاربره تهیه کرده باشید می توانید مثلا یک بار آزمون 100 نفره را به یک باره اجرا کنید و یا به صورت های مختلف مثلا آزمون را یک بار 30 نفره و یا به تعداد دلخواه بر اساس تعداد ظرفیت 100 نفر اجرا نمایید.ا