برگزاری کلاس آنلاین ادوب کانکت با موبایل-کارینوتک

برگزاری کلاس آنلاین ادوب کانکت با موبایل

برای برگزاری کلاس های آنلاین با استفاده از گوشی خود با ادوبی کانکت مراحل زیر را دنبال کنید:در ابتدا، برنامه tادوب کانکت را از Google Play Store یا App Store دانلود کنید و نصب کنید.سپس و وارد حساب کاربری خود شوید. اگر حساب کاربری ندارید، یک حساب جدید بسازید.

دانلود ادوب کانکت برای موبایل

 

در منوی سمت چپ، گزینه “Meeting” را انتخاب کنید و برای برگزاری کلاس جدید، گزینه “Create new meeting” را کلیک کنید.پس از وارد کردن جزئیات کلاس مانند عنوان و توضیحات، روش برگزاری کلاس را بر روی “Use your phone for audio” تنظیم کنید.برای ورود به کلاس، دانشجویان می توانند از طریق لینک ارسال شده به آن ها یا از طریق نام کاربری و رمز عبور وارد شوند.

برگزاری کلاس آنلاین ادوب کانکت با موبایل-کارینوتک

دانلود ادوب کانکت برای اندروید

 

برای شروع کلاس، بر روی “Start Meeting” کلیک کنید و منتظر ورود دانشجویان باشید. در صورتی که دانشجویان با استفاده از گوشی وارد شده باشند، باید از طریق دکمه “Call Me” به کلاس متصل شوند.در حین کلاس، می توانید با استفاده از گوشی خود از ویژگی هایی مانند میکروفون، دوربین و چت استفاده کنید.با این روش می توانید با استفاده از گوشی خود کلاس های آنلاین را برگزار کنید.

از منوی “Audio Conference”، گزینه “Use your phone for audio” را انتخاب کنید. با این حال، در صورتی که برای برگزاری کلاس از دیگر ویژگی های صوتی ادوبی کانکت استفاده می کنید، می توانید از آن ها استفاده کنید.

 

تعرفه پتلفرم آموزش آنلاین-کارینوتک

 

برای ارسال لینک به دانشجویان، از طریق “Email Invitation”، لینک کلاس را برای آن ها ارسال کنید. همچنین، می توانید لینک را در پست های شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

وارد کلاس شوید و در منوی پایین، گزینه “Phone Call” را انتخاب کنید. پس از آن، یک شماره تلفن به شما داده خواهد شد.شماره تلفن را از طریق گوشی خود شماره گیری کرده و به کلاس متصل شوید. در صورتی که از این روش استفاده می کنید، باید برای مکالمه با دانشجویان از طریق گوشی خود استفاده کنید.

در صورتی که دانشجویان با استفاده از گوشی وارد شده باشند، می توانند از طریق دکمه “Call Me” به کلاس متصل شوند.: پس از ورود به کلاس، دانشجویان می توانند از ابزارهای موجود در ادوبی کانکت استفاده کنند، از جمله چت، نوشتن بر روی تابلوی سفید، نمایش اسلایدها و فایل های مختلف، و غیره.

از طریق این مراحل، می توانید با استفاده از گوشی خود، کلاس های ادوبی کانکت را برگزار کنید. برای بهتر شدن تجربه کاربری، بهتر است از یک اتصال اینترنت قوی و سریع استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *