دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت فروشگاهی ارزان قیمت

[av_textblock av_uid=’av-wqjs2j’][/av_textblock]

[av_textblock textblock_styling_align=” textblock_styling=” textblock_styling_gap=” textblock_styling_mobile=” size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-lcyh65nw’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”][/av_textblock]

[av_textblock textblock_styling_align=” textblock_styling=” textblock_styling_gap=” textblock_styling_mobile=” size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-lcyjc4yj’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]

در دنیایی که هر روزه به سمت فناوری و تکنولوژی های نوین پیشرفت می کند، باید هر کسب و کاری نیز با این حرکت همگام شود. در این نوشتار ما قصد داریم در مورد طراحی سایت فروشگاهی در تهران توضیحاتی ارائه دهیم تا شما با باید و نباید های این موضوع آشنا شوید. آنلاین شاپ ها و یا فروشگاه های اینترنتی امروزه بخش عمده ای از خرید و فروش مردم یک جامعه را تشکیل می دهند. شاید زمان فراگیری یک اپیدمی همگانی مانند بیماری کرونا، اهمیت فروشگاه های اینترنتی بیشتر مشخص شود.

طراحی سایت اقساطی-کارینوتک

 در نظر داشته باشید برای طراحی سایت های فروشگاهی باید هم نکات فنی و اصولی را مد نظر داشته باشید و هم ایده و خلاقیت به خرج دهید. اولین نکته ای که باید در طراحی سایت فروشگاهی در تهران در نظر داشته باشید هاست یا دامنه سایت است. به چیدمان و طراحی ظاهری سایت نیز باید دقت کنید. از طرفی محتوای متنی، تصویری و ویدئویی سایت را باید متناسب انتخاب کنید. کیفیت بالای طراحی و محتوا سایت را برجسته می کند.

طراحی سایت فروشگاهی در تهران-کارینوتک

طراحی سایت فروشگاهی در تهران

طراحی وب سایت فروشگاهی مستلزم تجربه و توانمندی و مهارت بالا است. برای طراحی سایت فروشگاهی باید تمامی موارد مهم مد نظر خود را لحاظ کنید. برای سفارش ساخت سایت می توانید از طریق شرکت های معتبر اقدام نمایید. اشاره شد که اولین نکته مهم هاست سایت است. برای خرید هاست سایت فروشگاهی خود می توانید از یک شرکت معتبر اقدام کنید.

اگر هاست یا خرید آن مشکل داشته باشد، برای بارگذاری سایت ممکن است دچار مشکل شوید. این موضوع با منابع شرکت ارتباط مستقیمی دارد به همین دلیل باید خرید هاست را از شرکت های معتبر انجام دهید. دامنه و هاست دو مورد مهم و پایه ای برای راه اندازی یک سایت هستند. دامنه در واقع نامی است که شما برای فروشگاه خود انتخاب می کنید. امروزه راه اندازی کسب و کار های الکترونیکی نسبت به گذشته راحتتر شده است اما هنوز هم نیاز به دقت و رعایت اصول فنی و البته فروشگاهی دارد.

طراحی سایت فروشگاهی در تهران-کارینوتک

راه اندازی فروشگاه اینترنتی در تهران

دنیای کسب و کار چه به صورت حضوری و چه به صورت اینترنتی گستردگی های خاص خود را دارد. مهارت و توانمندی در طراحی سایت و فروش از طریق آن نیازمند رعایت موارد و فاکتور هایی است که باید حین راه اندازی سایت آن را در نظر داشته باشید. فروش اینترنتی را از ابتدای کار می توان یه چالش هیجان انگیز دانست که شما باید با مهارت و توانمندی آن را مدیریت کنید.

پیش از هر چیزی مهم است بدانید که شما قرار است در سایت خود چه محصولی به فروش برسانید؟ این مورد شاید مهمترین نکته ای است که شما برای طراحی سایت و انتخاب محتوا به آن نیاز دارید. یکی از نکات مثبت راه اندازی و طراحی فروشگاه اینترنتی در تهران این است که شما نیاز به سرمایه زیادی ندارید اما باید از این ظرفیت نهایت استفاده را کنید. نام تجاری که باید برای فروشگاه اینترنتی خود انتخاب کنید بسیار مهم است. نام تجاری شما باید در سایت و شبکه های اجتماعی دیگر یکسان باشد.

طراحی سایت فروشگاهی در تهران-کارینوتک

فروش بیشتر در فروشگاه اینترنتی

در ارتباط با مشتریان باید در طراحی سایت فروشگاهی در تهران نکاتی را مد نظر قرار دهید. برای مثال اگر در سایت شما تمامی اصول محتوایی و فنی رعایت شده باشد، اما راه ارتباطی با مشتری مشخص نکرده باشید به نوعی این کار سلب اعتماد از مشتری است. پیشنهاد مهم تر این است که به جای یک راه ارتباطی باید چندین راه ارتباطی برای مشتری در نظر بگیرید.

این موضوع با توجه به بزرگی و کوچکی مجموعه شما می تواند متغیر باشد. شماره تماس خط ثابت، ایمیل، شماره تماس همراه، راه ارتباطی شبکه های اجتماعی و … از جمله راه های ارتباطی مرسوم هستند که شما می توانید برای سایت فروشگاهی خود آن ها را در نظر بگیرید. فراموش نکنید که در هر صنف و صنعت سایت های متفاوتی طراحی می شود. برای مثال سایت فروشگاهی لوازم صنعتی از سایت فروش لباس متمایز خواهد بود. اصول فنی میان این سایت ها مشترک است اما در محتوا تفاوت هایی وجود دارد که باید این نکته را مد نظر قرار دهید.

طراحی سایت فروشگاهی در تهران-کاریتوتک

 نکات طراحی آنلاین شاپ

  • از محتوای مناسب استفاده کنید. رعایت اصول سئو در این زمینه بسیار اهمیت دارد، زیرا باعث می شود برای کاربر های بسیاری سایت شما پس از جستجو نمایش داده شود.
  • از فونت های مناسب استفاده کنید. در محتوای متنی فاصله بین خطوط، پاراگراف بندی، سایز محتوا و مواردی از قبیل را رعایت کنید.
  • عکاسی محصولات را به صورت حرفه ای انجام دهید. با توجه به نوع کسب و کار این کار را به عکاس توانمند بسپارید.
  • یکی از اصول فروش محصولات به صورت آنلاین این است که قیمت محصولات عرضه شده خود را در زیر عکس درج کنید. اینکه برای قیمت مشتری را به بخش فروش تلفنی ارجاع دهید، خارج از اصول فروش اینترنتی است و تا حد زیادی رغبت مشتری در خرید محصول را کاهش می دهد.
  • نام تجاری و برند خود را با دقت انتخاب کنید.
  • فضای سایت را شلوغ نکنید. سایت های شلوغ برای کاربران جذابیت بالایی ندارد.

طراحی سایت فروشگاهی در تهران-کاریتوتک
[/av_textblock]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *