ادوبی کانکت

نحوه استفاده از ادوب کانکت در گوشی

نحوه استفاده از ادوب کانکت در گوشی

شما می توانید با استفاده از گوشی هوشمند خود، به راحتی در جلسات آنلاین Adobe Connect شرکت کنید. برای این کار، ابتدا باید اپلیکیشن Adobe Connect را بر روی گوشی خود نصب کنید. این اپلیکیشن در دسترس کاربران iOS و Android است.

 

دانلود ادوب کانکت برای اندروید

 

خرید ادوب کانکت جهت شرکت در کلاس های آنلاین

 

نصب ادوب کانکت روی گوشی

اگر شما می‌خواهید به صورت آنلاین با پلتفرم آموزش آنلاین در جلسات و وبینارها شرکت کنید، می‌توانید از دانلود برنامه ادوب کانکت برای موبایل استفاده کنید که برای دستگاه های iOS و Android قابل دسترسی است. با استفاده از این برنامه، می‌توانید به جلسات، وبینارها و دیگر فعالیت‌های آنلاین  دسترسی داشته باشید. به علاوه، می‌توانید از نسخه وب ادوب کانکت نیز از طریق مرورگر گوشی هوشمند یا تبلت خود استفاده کنید.

در ابتدا، باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر حساب کاربری ادوب کانکت  ندارید، می‌توانید یک حساب کاربری رایگان بسازید. بعد از ورود به حساب کاربری خود، باید آدرس جلسه یا وبینار مورد نظر خود را وارد کنید و به جلسه یا وبینار متصل شوید.

در ادوب کانکت برای گوشی، می‌توانید از قابلیت‌های متنوعی مانند نمایش فایل‌ها، نوشتن پیام در چت، پرسش و پاسخ در جلسات و وبینارها و … استفاده کنید و اگر شما میزبان یا سرپرست جلسه یا وبینار هستید، می‌توانید جلسه یا وبینار و شرکت کنندگان را در جلسات مدیریت کنیدو به جلسات، وبینارها و دیگر فعالیت‌های آنلاین در  دسترسی داشته باشید.

برای استفاده از ادوب کانکت برای گوشی، می‌توانید آن را از وب سایت کارینوتک دانلود کرده و بر روی گوشی یا تبلت خود نصب کنید. پس از نصب، می‌توانید با استفاده از اطلاعات حساب  خود، وارد این برنامه شوید و به جلسات و وبینارها دسترسی داشته باشید وصفحه نمایش خود را با سایر شرکت کنندگان به اشتراک بگذارید و یا فایل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

در ادوب کانکت برای موبایل، می‌توانید به جلسات و وبینارهای ضبط شده قبلی دسترسی داشته باشید و آن‌ها را مشاهده کنید اگر شما یک میزبان یا سرپرست جلسه یا وبینار هستید، می‌توانید به راحتی جلسه یا وبینار خود را مدیریت کنید یا مدیر دیگری را به عنوان میزبان برای جلسات و وبینارها تعیین کنید، فایل‌ها و اسلایدهای خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید و از دیگر قابلیت‌های مدیریتی ادوب کانکتAdobe Connect بهره ببرید.

 

 

 ادوب کانکت در گوشی-کارینوتک

نحوه استفاده از ادوب کانکت در گوشی

برای استفاده از ادوب کانکت در گوشی می‌توانید از نسخه موبایلی آن استفاده کنید. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

پس از نصب اپلیکیشن، آن را باز کنید و آدرس اینترنتی جلسه مورد نظر را وارد کنید.در صورتی که به یک جلسه به عنوان میهمان وارد می‌شوید، نام خود را وارد کرده و بر روی دکمه “ورود به جلسه” کلیک کنید.

در صورتی که به عنوان یک شرکت کننده عضو شده‌اید، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و سپس بر روی دکمه “ورود به جلسه” کلیک کنید.در این مرحله شما وارد جلسه خود شده‌اید و می‌توانید با دیگر شرکت کنندگان در جلسه، ارتباط برقرار کنید.

توجه داشته باشید که برای استفاده از ادوب کانکت در گوشی، نیاز به اتصال اینترنت پایدار دارید تا بتوانید به طور صحیح و پایدار از ویژگی‌های آن استفاده کنید.

با استفاده از پنل مدیریت، می‌توانید جلسات وبینار آنلاین خود را برنامه‌ریزی کنید، دعوتنامه‌ها را برای شرکت‌کنندگان ارسال کنید و از ویژگی‌های مختلف آن برای برقراری ارتباط با شرکت‌کنندگان استفاده کنید.

بعد از نصب اپلیکیشن، می‌توانید با وارد کردن آدرس اینترنتی جلسه مورد نظر، به جلسه متصل شوید. در صورتی که به یک جلسه به عنوان میهمان وارد می‌شوید، نام خود را وارد کرده و بر روی دکمه “ورود به جلسه” کلیک کنید. در صورتی که به عنوان یک شرکت کننده عضو شده‌اید.

بعد از ورود به جلسه ادوب کانکت برای موبایل، شما می‌توانید از ویژگی‌های مختلف آن برای برقراری ارتباط با دیگر شرکت‌کنندگان استفاده کنید. به عنوان مثال، شما می‌توانید صدای خود را با استفاده از میکروفون گوشی خود فعال کرده و با دیگر شرکت‌کنندگان در جلسه صحبت کنید، دوربین گوشی خود را فعال کرده و تصویر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

در کل، ادوب کانکت برای موبایل یک ابزار قدرتمند برای برقراری ارتباط و برگزاری جلسات وبینار آنلاین است که امکان استفاده آسان از آن برای کاربران گوشی را فراهم می‌کند. با استفاده از این ابزار، شما می‌توانید به راحتی به جلسات وبیناری که در آن شرکت می‌کنید دسترسی داشته باشید و از ویژگی‌های مختلف آن برای برقراری ارتباط با دیگر شرکت‌کنندگان بهره ببرید.

نحوه استفاده از ادوب کانکت در گوشی

بارگذاری فایل در ادوب کانکت با موبایل

برای بارگذاری یک فایل در ادوب کانکت با گوشی، شما باید ابتدا به جلسه مورد نظر وارد شوید. سپس با استفاده از آیکون “+” موجود در پایین صفحه، منوی “مدیریت فایل” را باز کنید. در این منو، با استفاده از دکمه “بارگذاری فایل”، می‌توانید فایل خود را به جلسه اضافه کنید.

بعد از زدن دکمه “بارگذاری فایل”، باید به فایل مورد نظر دسترسی داشته باشید. برای این کار، می‌توانید از حافظه داخلی یا حافظه خارجی گوشی خود استفاده کنید. برای بارگذاری فایل، روی نام فایل خود کلیک کرده و منتظر بارگذاری آن در سرور باشید.

بعد از بارگذاری فایل، شما می‌توانید آن را با دیگر شرکت‌کنندگان به اشتراک بگذارید و از آن برای برگزاری جلسه استفاده کنید. همچنین، شما می‌توانید فایل‌های دیگر را نیز در جلسه باز کرده و از آن‌ها استفاده کنید.

برای ضبط و دانلود کلاسهای ادوب کانکت نیز میتوانید از لینک داده شده آموزش کامل را فرا بگیرید.

 

در کل، بارگذاری فایل  به سادگی انجام می‌شود و به شما امکان می‌دهد تا فایل‌های مختلف را با دیگر شرکت‌کنندگان در جلسات به اشتراک بگذارید.شما می‌توانید از امکانات مختلف ادوب کانکت موبایل برای استفاده از فایل‌ها بهتر استفاده کنید. به عنوان مثال، می‌توانید با استفاده از ابزار “دوربین”، تصاویر جدیدی بگیرید و در جلسه به اشتراک بگذارید، یا از ابزار “صفحه‌نمایش” برای نمایش یک اسلاید در جلسه استفاده کنید.

برای یادگیری استفاده از دوربین، مقاله استفاده از دوربین گوشی در ادوب کانکت را از دست ندهید.

 

می‌توانید با استفاده از امکان  share، فایل خود را با دیگر شرکت‌کنندگان در جلسه به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید یک فایل PDF را با دیگر شرکت‌کنندگان در جلسه به اشتراک بگذارید، می‌توانید فایل را باز کرده و در حالت  share قرار دهید، سپس دیگر شرکت‌کنندگان می‌توانند به فایل دسترسی داشته باشند و با آن تعامل کنند.

در کل، Adobe Connect Mobile ابزاری قدرتمند برای برگزاری جلسات و مدیریت فایل‌ها در جلسات است که به شما امکان می‌دهد تا به راحتی با دیگر شرکت‌کنندگان در جلسه به اشتراک گذاری فایل‌های خود بپردازید و از آن‌ها در جلسات استفاده کنید.

 

ذخیره فایل های دانلود شده در جایی غیر از Adobe Connect

شما می توانید فایل های دانلود شده از Adobe Connect را در جایی غیر از Adobe Connect ذخیره کنید. برای این کار، پس از دانلود فایل، باید آن را از بخش دانلود های گوشی هوشمند خود پیدا کنید. سپس، با لمس و نگه داشتن بر روی فایل، گزینه “انتقال” یا “اشتراک گذاری” را انتخاب کنید.

در صفحه بعد، می توانید از گزینه های مختلفی مانند ارسال فایل به یک ایمیل، ارسال فایل به یک دستگاه دیگر از طریق بلوتوث یا Wi-Fi، ذخیره فایل در یک سرویس ذخیره سازی ابری و غیره استفاده کنید. با انتخاب گزینه مورد نظر، فایل شما به مقصد مورد نظر انتقال داده خواهد شد و در آنجا ذخیره خواهد شد.

از طرفی، با توجه به اینکه فایل های دانلود شده از Adobe Connect ممکن است شامل اطلاعات حساس باشند، بهتر است در صورت امکان، فایل ها را در جایی با امنیت بالا ذخیره کنید تا از دسترسی غیرمجاز به آنها جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *