مزایا و معایب آموزش آنلاین

آخرین نسخه Adobe Connect 11.2 و در این نسخه چه می گذرد؟

اگر قبلاً این نرم افزار را تجربه نکرده اید، خوشحالیم که شما را با چگونگی بهبود و نوآوری مداوم ادوب کانکت آشنا کنیم و این فقط آغاز کار است. این ارتقا  از 11 به 11.2 تلاشهای زیادی را به همراه داشته است، که بتوانید پیشرفت‌ها، اصلاحات و قابلیت‌های زیادی برای را استفاده مشاهده کنید.

در تاریخ ژوئن 2017 بود که Adobe بازنشستگی Flash را تا 31 دسامبر سال 2020 اعلام کرد. دلیل انتقال طولانی این بود که اطمینان حاصل کند که هیچ یک از کاربران خیلی سریع نباید خارج از منطقه راحتی خود گام بردارند. اکنون که در سال 2021 هستیم ، Flash رسماً ساختمان را ترک کرده است، این بدان معناست که کاربران ادوب کانکت دیگر نمی توانند از مرورگرهای قدیمی مبتنی بر فلش مانند IE11 بپیوندند. برای عضویت در اتاق ادوب کانکت جهت برگزاری کلاس مجازی با نرم افزار تدریس آنلاین ، باید از یک مرورگر مدرن مبتنی بر HTML یا یکی از برنامه های جدید بومی برای دسک تاپ یا موبایل استفاده کنید.

 

تعرفه پتلفرم آموزش آنلاین-کارینوتک

دانلود  Adobe Connect 11.2

Adobe Connect 11.2 با 4 قابلیت جدید جالب و سایر پیشرفت های کوچکتر همراه است

  • برنامه جدید بومی برای MacOS
  • زیرنویس بومی شده
  • گزینه پیشرفته صوت
  • تجربه کاربر سازگار برای همه شرکت کنندگان در یک اتاق با نمای استاندارد به عنوان پیش فرض جدید.

ویژگیهای Adobe Connect 11.2

برنامه بومی جدید برای MacOS

در حالی که مدتی است که کاربران Mac از طریق مرورگر وب می توانند از نمای استاندارد جهت جلسات آنلاین استفاده کنند ، این برنامه جدید Mac با بهبود صدا و پشتیبانی از ویدیوی HD و فیدهای بیشتر وب کم تجربه غنی تری را فراهم می کند. این برنامه جدید ضمن حفظ پشتیبانی از نمای کلاسیک تا ژوئن 2021 ، تجربه کاملی از مشاهده استاندارد را برای کاربران Mac به ارمغان می آورد. ما توصیه می کنیم که کاربران آخرین نسخه برنامه را که شامل رفع اشکال و بهینه سازی برای ارائه بهترین تجربه Adobe Connect است ، به روز کنند.

زیرنویس بومی شده

در Adobe همیشه به قدرتمند بودن آن اعتقاد داشتیم. Adobe Connect 11.2 اکنون بدون نیاز به برنامه های افزودنی یا پلاگین های سفارشی ، به صورت بومی در داخل برنامه دارای زیرنویس های بسته است. نوشتن را می توان به صورت دستی به زبان های مختلف یا عنوان سرویس هایی مانند StreamText فعال کرد. شرکت کنندگان توانایی شخصی سازی اندازه قلم ، رنگ و محل قرارگیری آن را مطابق با الزامات WCAG 2.0 دارند. زیرنویس ها با تنظیمات انتخاب شده در طول جلسه در ضبط ها و در همه طرح ها باقی می مانند.

شاید دوست داشته باشید: دانلود ادوب کانکت برای اندروید

صوت پیشرفته

اکنون میزبانها و سرپرستان می توانند با استفاده از Voice over IP ، صدای جهانی یا تلفنی تلفیقی ، تجربه پیشرفته صوتی را برای شرکت کنندگان در مرورگر و برنامه فعال کنند. کدک های صوتی مدرن به ما امکان می دهند با تغییر اندکی در پهنای باند ، بهبود چشمگیری در کیفیت صدا داشته باشیم.

تجربه Enhanced Audio با استفاده از کدک صوتی مدرن برای اتاق هایی که در نمای استاندارد قرار دارند ارائه می شود. در جدیدترین نسخه های برنامه های دسک تاپ Adobe Connect برای مرورگرهای مبتنی بر ویندوز ، Mac و HTML پشتیبانی می شود. در بهار 2021 ، صدای پیشرفته را به برنامه های تلفن همراه Adobe Connect و ضبط های آفلاین گسترش می دهد.

از دست ندهید : ادوب کانکت برای آیفون

 

تجربه کاربر سازگار برای همه شرکت کنندگان

با Adobe Connect 11.2 ، تمام شرکت کنندگان در یک اتاق UI سازگار را تجربه می کنند. به طور پیش فرض اتاق های جدید از نمای استاندارد استفاده می کنند. اتاق های قدیمی تنظیمات رابط قبلی را ادامه می دهند. میزبانان یا سرپرستان این امکان را دارند که نمای استاندارد را به عنوان پیش فرض غیرفعال کرده و از نمای کلاسیک تا ژوئن 2021 استفاده کنند. نحوه انتخاب تنظیم رابط مناسب را مشاهده کنید. این را با سایر میزبانها و سرپرستان سازمانهای خود به اشتراک بگذارید.

پیشرفت های قابلیت استفاده در Adobe Connect 11.2

این پیشرفت های کوچکتر باید تأثیر زیادی در سهولت استفاده شما داشته باشد.

غلاف پرسش و پاسخ:

غلاف پرسش و پاسخ با استفاده کارآمدتر از فضا ، نشانگر پخش ، گزینه ای برای دیدن همه سوالات پاسخ داده شده در هر زمان و موارد دیگر بهتر شد. تفاوت 11.0 و 11.2 را در زیر مشاهده کنید.

غلاف شرکت کنندگان:

غلاف شرکت کنندگان در نسخه 11.2 بیشتر قابل استفاده است ، انتخاب همه یا پاک کردن همه شرکت کنندگان برای اتاقهای شکست فقط با یک کلیک آسان تر است.

ویرایشگر ضبط:

ویرایشگر ضبط HTML به روز شده برای عملکرد روان تر و دقیق تر.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *