آموزش آنلاین

در خانه آموزش ببینیم

[av_section min_height=” min_height_pc=’25’ min_height_px=’500px’ padding=’default’ margin=” custom_margin=’0px’ color=’main_color’ background=’bg_color’ custom_bg=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” attach=’scroll’ position=’top left’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ video_mobile_disabled=” overlay_enable=” overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=” shadow=’no-border-styling’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=’scroll’ bottom_border_style=’scroll’ scroll_down=” custom_arrow_bg=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” id=” custom_class=” aria_label=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-p4r7q’]

[av_one_fifth first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-jo4ie’]

[/av_one_fifth][av_three_fifth min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-gxgta’]

[av_textblock textblock_styling_align=” textblock_styling=” textblock_styling_gap=” textblock_styling_mobile=” size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-kih6islv’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]

چگونه در خانه آموزش ببینیم و مزایای آموزش آنلاین

چگونه در خانه آموزش آنلاین ببینیم ؟ مشکلات زیادی هستند که در سیستم آموزش سنتی وجود دارند. اولین آنها نیاز به پرداخت هزینه های بالا برای یک مدرسه آبرومند است. تازه با وجود هزینه های بالا، کلاس های شلوغ و دوره های کوتاه، باز هم شانس تحصیل در یک مدرسه‌ای که واقعاً می خواهید را به طور کامل ندارید.

این همان دلیلی است که میلیون‌ها دانش‌آموز از همه جای جهان، مدارج علمی خود را به صورت آنلاین  توسط ادوبی کانکت  و بیگ بلو باتن طی کنند یا در دوره های آنلاین، مطلبی که می خواهند را یاد بگیرند.

آموزش آنلاین انقلاب بزرگی در آموزش و پرورش معاصر بوده و تغییرات زیادی در سیستم آموزشی ایجاده کرده. فرصت های زیادی با این روش برای همه ایجاد شده که هر کسی بتواند مطلبی که می‌خواهد را یاد بگیرد.

دیدگاه های کلیشه ای در مورد آموزش آنلاین

هنوز دیدگاه های کلیشه‌ای زیادی در مورد آموزش آنلاین وجود دارند. از جمله این که مردم هنوز فکر می کنند دانش آموزان آنلاین، نسبت به دانشجویان دانشگاه و آموزشگاه‌ها هوش کمتری دارند، تنبل ترند و هرگز مدرک واقعی دریافت نمی‌کنند!

این ادعاها، خیلی از مردم را از گذراندن دوره‌های آنلاین دور می‌کند، بنابر این سیستم آموزش سنتی که هزینه زیادی دارد و خسته کننده است، هنوز در حال نفس کشیدن است.

وبینار چیست؟

مزیت های آموزش آنلاین

در زیر، پنج مزیت اصلی آموزش آنلاین را برای شما توضیح می‌دهیم:

     1. هر چیزی را که می‌خواهید می‌توانید یاد بگیرید!

ما می‌توانیم برنامه‌های خود را در آموزش سنتی ادامه دهیم و در خانه آموزش ببینیم ، اما این مستلزم سفرهای بیرون از خانه، زندگی کردن در یک شهر کاملاً غربیه، و جنگ و جدل در یک محیط کاملاً رقابتی یادگیری می شود.

با آموزش آنلاین، شما می‌توانید هر برنامه یا دوره ای را در در دانشگاه‌های سنتی فعلی دنبال کنید. برای مثال، شاید شما بگویید که من به علم عصب شناسی علاقه دارم.

تنها چیزی که نیاز دارید یک جستجوی گوگل و پیدا کردن یک دوره آموزش آنلاین جهت برگزاری وبینار آنلاین است! در حالی که در آموزش سنتی، شما باید در یک دوره ثبت نام کنید و درخواست شما مورد تایید قرار بگیرد.

بعد از دریافت تاییدیه، شما می توانید در شهر یا کشوری دور، یک دوره آموزشی را ثبت نام و در آن شرکت کنید! همه این‌ها در حالی است که این آموزش‌ها مطابق میل شما باشد و فضای شدیداً رقابتی آموزش سنتی، شما را دلزده نکند!

     2. راحتی و آرامش یادگیری آنلاین

همه چیز را در مورد صرف کردن زمان زیادی برای رسیدن به کلاس، نشستن روی صندلی‌ها و درد ناشی از نشستن روی آنها تا آخر روز را فراموش کنید! شما نیازی ندارید در یک کلاس فیزیکی باشید، وقتی که آموزش آنلاین را انتخاب می‌کنید! همه سخنرانی‌ها و جزوه‌هایی که نیاز دارید از طریق پلتفرم های آنلاین جهت جلسات آنلاین ارائه می‌شوند.

شما به وسایل نقلیه عمومی برای رفتن به دانشگاه و صرف هزینه های گزاف ندارید. راحتی یکی از بزرگترین مزایای آموزش آنلاین است، اما می‌تواند خطرناک هم باشد. شما نباید اجازه بدهید که سادگی زیاد، جلوی درس خواندن شما در خانه را بگیرد.

بنابراین شاید بهتر باشد که از خوابیدن روی مبل و احساس راحتی بیش از حد خودداری کنید. تنها چیزی که نیاز دارید، یک میز تحریر بزرگ و یک صندلی راحت است!

     3. وجود مدرک دوره های آنلاین در یک رزومه عالی به نظر می رسند!

مهم نیست که در حال حاضر در چه شغلی مشغول هستید، یک برنامه آنلاین همیشه برای بودن در رزومه شما مناسب است. شما با گذراندن یک دوره آنلاین می‌توانید مهارت‌ها و دانش بیشتری به دست بیاورید.

مدیران استخدام را در آموزش آنلاین به چشم یک آموزش پایین و دم دستی نگاه نمی‌کنند. مدرک، مدرک است، چه آن را آنلاین گرفته باشید و چه از یک دانشگاه معتبر، شما می‌توانید آن را برای ارتقای شغلی خود به راحتی آب خوردن استفاده کنید. با این کار، شما حتی می‌توانید نامزد ترفیع رتبه در محل کار خود باشید یا برای مشاغل جدید اقدام کنید.

     4. یادگیری با سرعت دلخواه در سیستم آموزش آنلاین

وقتی که شروع به یادگیری در یک برنامه یا دوره آنلاین می‌کنید، شما می‌توانید با سرعت دلخواه مطالب آموزشی را یاد بگیرید. این مطلب به چه معنا است؟! یعنی این که می‌توانید سرعت یادگیری خود را با سرعت آموزشی که دریافت می‌کنید، تنظیم کنید و هدف‌هایی که در نظر می‌گیرید را به دلخواه تعیین کنید.

آموزش سنتی به شما این اجازه را نمی‌دهد که از کلاس جا بمانید یا سریع تر از آن حرکت کنید. شما ممکن است بعضی وقت ها مجبور باشید از کار و تفریح خودتان بزنید تا در یک دوره آنلاین شرکت کنید، یا اولویت‌های خود را تغییر بدهید.

این دلیلی است که خیلی از والدین یا مردم عادی که در حال کار کردن هستند، مجبور می شوند رویاهایشان را برای به دست آوردن درجات بالاتر علمی فراموش کنند!

سیستم آموزش آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که ریتم یادگیری خود را با وقت و اولویت‌های خود تنظیم کنید. نیازی برای حضور در کلاسهای مجازی معین شده ندارید و می‌توانید ابزار مورد نیاز خود را در هر زمانی به دست بیاورید. ( تعرفه ها )

     5. هزینه کمتر سیستم آموزش آنلاین

این حقیقت وجود دارد که سیستم آموزش آنلاین نسبت به دیگر روش‌های آموزشی ارزان‌تر‌ است. مزیت اصلی برای دانشجویان آموزش آنلاین بستگی به عوامل مختلفی دارد، که وابسته به برنامه ای که انتخاب می‌کنند، متفاوت است.

برای مثال، شما اگر می‌خواهید در یک برنامه ویژه سازی بیگ دیتا توسط دانشگاه کالیفرنیا، و سن دیه گو ثبت نام کنید، باید ۴۰۰ دلار پرداخت کنید. شما همچنین می‌توانید با ۵۰ دلار، برای هر دوره هزینه کنید. اما وضعیت مالی به شما این اجازه را نمی‌دهد که هزینه زیادی داشته باشید، بنابراین باید آن را هم در نظر بگیرید!

اما در آموزش آنلاین، بسیاری از دوره‌ها ممکن است رایگان باشند. اما اگر همان دوره به صورت حضوری برگزار شود، میزان حضور در آن به مراتب کمتر است. شاید دوره‌های آنلاین رایگان، چندان با اهمیت به نظر نرسند، اما مطمئناً کاربرد خواهند داشت.

دوره‌ها و برنامه‌های آنلاین، راحت‌تر و ارزان‌تر از سیستم آموزش سنتی هستند. اینها دلایلی است که باعث می‌شوند برای ارتقای شغلی و مدارج علمی خود، دانشجویان این روش را انتخاب کنند. بهترین دلیل برای انتخاب آموزش آنلاین این است که شما می‌توانید بدون اضطراب و نگرانی، تحصیل کنید، یاد بگیرید و مدرک خود را به دست بیاورید.

©کلیه حقوق این مطلب ( در خانه آموزش ببینیم ) متعلق به رسانه کارینوتک می باشد. هر گونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است.

[/av_textblock]

[/av_three_fifth][av_one_fifth min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-aepfa’]

[/av_one_fifth][/av_section]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *