ادوب کانکت برای اندروید Adobe Connect به عنوان یک  پلتفرم آموزش مجازی برای برگزاری جلسات و وبینارها مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از ویژگیهای این برنامه قابلیت استفاده بر روی گوشی های موبایل اندروید میباشد. در ادامه در مورد ویژگهای ادوب کانت برای اندورید و سایر ویژگیهای این نرم افزار صحبت میکنیم.

ادوب کانکت برای اندروید

به طور کلی و با توجه به افزایش تعداد دوره ها و برگزاری وبینار آنلاین باید گفت که برنامه ادوبی به یکی از مفیدترین و پرکاربردترین نرم افزارهای اندروید تبدیل شده و نیاز اساتید و دانشجویان در کلاس آنلاین را به خوبی برطرف کرده است. برای اجرای این برنامه در اندروید نسخه ۴.۴ و بالاتر و اینترنت نسبتا پر سرعت نیز نیاز دارید.

برنامه Adobe Connect یکی از بهترین برنامه ها برای انجام کلاس های آنلاین است که با بیش از ۵ میلیون دانلود از گوگل پلی موفق به دریافت نمره ۳٫۱ از ۵٫۰ از کاربران گوگل پلی شده است.
این برنامه هیچ مشکل خاصی برای نصب ندارد پس از نصب آن نیاز است لینک کلاس آنلاین را وارد کنید تا وارد دوره آموزشی خود شوید.

امکان شرکت در هر دو دوره صوتی و تصویری آنلاین وجود دارد. برای تماس های ویدئویی و صوتی، باید از تنظیمات تلفن به دوربین و میکروفن دسترسی لازم را به برنامه ادوب کانکت بدهید تا بدون مشکل در کلاس حضور به عمل آورید.

دانلود ادوبی کانکت برای اندروید

 تجربه کاربر جدید

اهداف هنگام طراحی رابط کاربری جدید ما، ترکیب یک طراحی مدرن با حفظ عملکرد و روح رابط کاربری “کلاسیک” بود. نوار برنامه، مرحله و صفحه طرح ها همچنان در همان مکان در دسترس هستند و اطمینان حاصل می کنند که مشتریانی که با نصب ادوب کانکت آشنا هستند در خانه احساس راحتی می کنند.

ما برخی از منوها را ساده کرده ایم و حرکت به سمت این معماری جدید تجربه ای را ایجاد کرده است که سریعتر و در دسترس تر است. انتقال به سمت این معماری جدید همچنین بدان معنی است که ایجاد غلاف های سفارشی برای Adobe Connect اکنون بسیار آسان تر است. غلاف های سفارشی را می توان با استفاده از استانداردهای وب مانند HTML ، Javascript و CSS ایجاد کرد.

شاید دوست داشته باشید:  تعرفه های نرم افزارهای  مجازی کارینوتک

 فراگیری بیشتر

یکی از ویژگی هایی که ادوب کانکت برای اندروید را از برنامه های وب کنفراس  و سیمنار آنلاین متمایز می کند این است که مشتریان می توانند محتوای خود را در اتاق خود بارگذاری کنند، تا اینکه همه آنچه را که می خواهند در صفحه نمایش به اشتراک بگذارند.

این نه تنها پهنای باند قابل توجهی را ذخیره می کند و ویژگی های اضافی را نیز فراهم می کند ( مانند دیدن یادداشت های بلندگو در یک سخنرانی ) بلکه باعث دسترسی بیشتر اتاق های Adobe Connect می شود. ما با 3 ویژگی جدید مهم در Adobe Connect 11 در حال بهبود آن هستیم.

ادوب کانکت برای اندروید-کارینوتک

 • ویدیوهای mp4

ویدیوهای mp4 اکنون می تواند شامل چندین آهنگ صوتی باشد. هنگام پخش یک ویدیو، شرکت کنندگان می توانند یک آهنگ جایگزین از منوی گزینه های غلاف انتخاب کنند. این نه تنها به معنای پشتیبانی از چند زبان است، بلکه می تواند شامل آهنگ های ویدئویی توصیفی باشد ( به کسی که به دلیل نقص بینایی ممکن است نتواند ویدئو را ببیند کمک کند ) به طور کامل در این تجربه شرکت کند.

 • پشتیبانی از چندین آهنگ زیرنویس

ما همچنین پشتیبانی از چندین آهنگ زیرنویس را برای پشتیبانی بهتر از مواردی که ممکن است قادر به شنیدن ویدیو نباشند، یا زبان فیلم را نمی فهمند، اضافه کرده ایم. یک میزبان می تواند یک فایل MP4 را با پرونده های مربوطه WebVTT ( ردیابی متن ویدیویی وب ) بارگذاری کند، که سپس می تواند به عنوان زیرنویس در اتاق Adobe Connect نمایش داده شود.

 • اسناد PDF

اسناد PDF اکنون با صفحه خوان ها به خوبی کار می کنند. فردی که از صفحه خوان مانند JAWS یا VoiceOver استفاده می کند ( صفحه خوان داخلی در macOS، اکنون می تواند به سندی که در یک اتاق ادوبی کانکت به اشتراک گذاشته می شود گوش داده و برای او با صدای بلند خوانده شود ). 

کنترل های میزبان پیشرفته

همانطور که به سمت معماری جدیدی رفته ایم، از این فرصت استفاده کرده ایم تا برخی از ویژگی های Adobe Connect برای اندروید را عالی جلوه دهیم. دو مورد از بزرگترین نمونه ها مواردی است، که ما با Breakout Rooms و پنل Layouts انجام داده ایم.

ادوب کانکت برای اندروید-کارینوتک

 • Breakout Rooms

ما از مشتریان شنیده ایم که با حرکت بیشتر آموزش ها در اینترنت، اهمیت آنها بسیار بیشتر است. اتاقهای Breakout در ادوبی کانکت ماندگار هستند ( درست مثل اتاق اصلی که آنها را میزبانی می کند.

این مهم است زیرا این بدان معناست که یک مربی می تواند اتاق های شکستنی را روزها یا هفته ها زودتر از موعد تنظیم و تنظیم کند. هر اتاق برک آوت می تواند شامل فعالیت ها و غلاف های مختلف باشد ) همه آنها نباید یکسان به نظر برسند.

ما با دو ویژگی جدید اتاق های Breakout را در Adobe Connect بهتر کرده ایم:

 • برچسب ها :

میزبان ها اکنون می توانند اتاق های برک آوت خود را نامگذاری کنند و هر برچسب را که می خواهند به هر برک آوت اضافه کنند. این بعد از شروع شکستن، نه تنها در نمای Breakout غالباً برای شرکت کنندگان ظاهر می شود، بلکه در منوی Pods نیز مشاهده می شود.

 • دکمه Rotate :

یک دکمه Rotate جدید میزبان را قادر می سازد تا گروه ها را به اتاق برک آوت بعدی بچرخاند. هر اتاق برک آوت با فعالیت متفاوتی قابل تنظیم است و ویژگی چرخش جدید به شما امکان می دهد، اطمینان حاصل کنید که هر تیم هر فعالیت را انجام می دهد. این یک سناریوی معمول در کلاسهای فیزیکی است و ما هیجان زده ایم که آن را به کلاسهای مجازی می آوریم.

 • صفحه طرح بندی

طرح بندی بخشی اساسی از تجربه Adobe Connect است. می توان از آنها برای ساختار بخشیدن به جلسات ( شبیه صفحه داستان زنده ) یا به عنوان روشی برای ترکیب موارد استفاده چندگانه در یک اتاق واحد استفاده کرد. در حالی که الگوهای پیش فرض در ادوبی کانکت شامل 3 طرح مختلف است، ما دیده ایم که مشتریان بیش از 100 طرح در یک اتاق ایجاد می کنند

قابلیت های ادوب کانکت برای اندروید

 •  تماس تصویری برای برگزاری تدریس آنلاین
 • ایجاد تماس صوتی جهت وبینار آنلاین
 • پذیرش و رد کردن درخواست های ورود به چت
 • قابلیت چت گروهی و شخصی با افراد حاضر در جلسه
 • ایجاد نظرسنجی
 • برگزاری حضور غیاب
 • اشتراک گذاری عکس، پاورپوینت و پی دی اف
 • اشتراک گذاری لینک
 • ارسال ایموجی و استیکر
 •  انواع چیدمان بخش های موجود در برنامه
 • ضبط و به اشتراک گذاشتن کنفرانس ها
 • تخته وایت برد

قابلیت های ادوب کانکت برای اندروید-کارینوتک