آموزش آنلاین

هر آنچه درباره وبینار و سمینار آنلاین باید بدانید

[av_section min_height=” min_height_pc=’25’ min_height_px=’500px’ padding=’default’ margin=” custom_margin=’0px’ color=’main_color’ background=’bg_color’ custom_bg=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” attach=’scroll’ position=’top left’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ video_mobile_disabled=” overlay_enable=” overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=” shadow=’no-border-styling’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=’scroll’ bottom_border_style=’scroll’ scroll_down=” custom_arrow_bg=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” id=” custom_class=” aria_label=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-1x5gni’]

[av_one_fifth first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-779lm9′]

[/av_one_fifth][av_three_fifth min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-ih1pt’]

[av_textblock textblock_styling_align=” textblock_styling=” textblock_styling_gap=” textblock_styling_mobile=” size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-kuf6p4vt’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]

سمینار آنلاین به جلسات مبتنی بر نت گفته می‌شود که در آن گروه بزرگی از افراد شرکت دارند. امروزه با پیدایش نرم‌افزار‌های جدید برای برگزاری آموزش مجازی با نرم افزار تدریس آنلاین شرایطی فراهم شده که مخاطبان در نقاط مختلف بتوانند علاوه بر گفت‌و‌گوی تصویری اطلاعات را نیز میان خود جابه‌جا کنند.

تعرفه پتلفرم آموزش آنلاین-کارینوتک

 سمینار آنلاین به گونه‌ای برگزار می‌شود که شرکت‌کنندگان در هر نقطه از جهان و بدون هیچ محدودیتی به صورت همزمان و با استفاده از نت در شبکه‌های مربوطه عضو شوند و با استفاده از امکاناتی که در نرم‌افزار‌های ویژه برای آن‌ها تهیه شده است، جلسات خود را به خوبی سپری کنند. از میان امکاناتی که نرم‌افزار‌های وبینار آنلاین به افراد می‌دهند، می‌توان به مواردی همچون اشتراک صدا و تصویر، اشتراک فایل‌های مختلف، استفاده از میکروفون و موارد مشابه اشاره کرد.

همه چیز درباره سمینار آنلاین-کارینوتک

سمینار آنلاین چه کاربرد‌هایی دارد؟

 سمینار آنلاین دارای کاربرد‌های بسیاری است که از میان مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مواردی همچون شرکت‌ در کار‌گاه‌های آموزشی و همایش‌های مختلف اشاره کرد. همچنین برگزاری جلسات مهم با جمعیت بالایی از افراد نیاز به محیطی دارد تا متقاضیان بدون هیچ دردسری با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

نرم‌افزار مناسب برای برگزاری سمینار آنلاین که مبتنی بر نت کار می‌کند از جمله ادوبی کانکت، به صورت همزمان و با سرعت بالا اجازه دسترسی همزمان تعداد زیادی از افراد به این برنامه را داده و به عنوان یک رابط‌ میان شرکت‌کنندگان عمل می‌کند.

کاربرد سمینار آنلاین-کارینوتک

  •  آموزش

کسانی که قصد برگزاری کلاس‌های آموزشی با جمعیت بسیار بالا را دارند باید نسبت به خرید اشتراک سمینار مانند بیگ بلو باتن  اقدام کنند. در واقع سمینار آنلاین برای مواردی که جمعیت بالایی از افراد قصد برگزاری جلسه دارند، استفاده می‌شود و در آن امکان انتقال اطلاعات از طریق اشتراک فایل، فیلم و غیره وجود دارد.

  •  بازاریابی

سمینار آنلاین برای بازاریابی یک گزینه بسیار مناسب به حساب می‌اید، زیرا افراد در این محیط می‌توانند پرسش‌های خود را درباره محصول مورد نظر مطرح کرده و پاسخ دریافت کنند. همچنین اشتراک‌گذاری تصاویر محصول در برنامه مخصوص تشکیل سمینار آنلاین یکی دیگر از مزایای آن است.

 اهمیت برگزاری سمینار

 سمینار آنلاین مزایای بسیاری دارد که مهم‌ترین آن‌ها حضور همه افراد در آن بدون توجه به موقعیت مکانی، کاهش هزینه‌ها، امکانات ارائه محتواهای مختلف و بسیاری از موارد مشابه است. متقاضیان با استفاده از نرم‌افزار‌های مربوط برای برگزاری وبینار این اجازه را خواهند داشت تا بدون حضور فیزیکی در مکانی مشخص با تعداد زیادی از افراد گفت‌و‌گو کنند.

دانلود ادوب کانکت برای مک

 اهمیت برگزاری سمینارآنلاین-کارینوتک

اهمیت برگزاری سمینار

 دلایل دیگر  اهمیت برگزاری سمینار آنلاین عبارت است از:

  • حضور آسان

یکی از دلایلی که امروزه از  سمینار آنلاین بسیار استفاده می‌شود، حضور آسان و بدون دغدغه در آن است. با استفاده از وبینار افراد قادر خواهند بود تا بدون هیچ‌گونه حضور فیزیکی در موقعیت‌های گوناگون با افراد زیادی مراوده کنند. از آنجایی که امروزه کلاس‌های درس و آموزش به صورت مجازی شدن سوق داده می‌شود، از نرم‌افزار‌های مربوط به آن استفاده می‌شود تا اجازه گفت‌و‌گوی افراد با یکدیگر و به طور مستقیم وجود داشته باشد.

  • گفت‌و‌گو با شرکت‌کننده‌های مختلف از راه دور

یکی دیگر از مزایای وبینار این است که افراد می‌توانند به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنند. در نرم‌افزار‌های مربوط به برگزاری  سمینار آنلاین شرایطی فراهم شده است تا ارتباطات به صورت فعال و با استفاده از گفتار، تصویر و نوشتار برگزار شود. همچنین شرکت‌کنندگان می‌توانند در برنامه‌های مربوط به وبینار به صورت گروهی با یکدیگر چت کنند.

  • مقرون به صرفه بودن 

یکی دیگر از دلایلی که افراد را برای استفاده از برنامه‌های مربوط به برگزاری سمینار آنلاین ترغیب می‌کند، صرفه‌جویی در زمان و هزینه است. در این روش افراد مختلف در هر نقطه‌ای از دنیا که هستند امکان گفت‌و‌گو با یکدیگر را خواهند داشت.

  • اشتراک‌گذاری فیلم، عکس و فایل

اشتراک‌گذاری فیلم، عکس و فایل یک مزیت بسیار مهم وبینار است که برای تبادل اطلاعات میان افراد اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل سمینار آنلاین برای کسانی که در همایش‌ها و جلسات مهم بسیار گفت‌و‌گو می‌کنند، مهم است.

معایب سمینار آنلاین

 سمینار آنلاین با وجود تمام مزایایی که دارد ولی دارای معایبی نیز است. یکی از معایب برگزاری  سمینار این است که به نت قوی و پر سرعتی نیاز دارد که تهیه آن برای هر فردی مقدور نیست. همچنین میزان تبادلات در این روش به حدی بالا است که موضوع مورد نظر را به چالش می‌کشد.

بهترین پلتفرم برگزاری سمینار آنلاین

پلتفرم‌های برگزاری سمینار آنلاین بسیار زیاد بوده و هر یک مزایا و معایبی دارند. در حالت کلی هر پلتفرمی به دلیل مصرف نت متغیر، تعداد افراد شرکت‌کننده در آن و موارد مشابه در دسته‌بندی خاصی قرار می‌گیرد.

ثبت نام شرکت‌کننده در هر یک از بهترین پلتفرم‌ برگزاری سمینار آنلاین شرایط خاص خود را دارد. از آنجایی که سایت کارینوتک با ارائه خدماتی نظیر ارائه سامانه برگزارکننده سمینار آنلاین، سامانه‌های آموزش مجازی مانند ادوب کانکت، فروش سمینار  و بسیاری از موارد مشابه فعالیت داردِ گزینه مناسبی برای خرید فیلم سمینار آنلاین به حساب می‌آید.

بهترین پلتفرم برگزاری سمینار آنلاین-کارینوتک

بهترین پلتفرم برگزاری سمینار آنلاین

کلام آخر

همان‌طور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم دنیای امروزی با گذر زمان به سمت مجازی شدن متمایل است. به عبارتی امروزه اکثر کلاس‌های آموزشی، بازرگانی، همایش‌ها و غیره توسط  سمینار آنلاین انجام می‌شود. استفاده از سمینار آنلاین مزایای زیادی را به دنبال دارد که می‌توان از میان آن‌ها به مواردی همچون هزینه و زمان کم، عدم نیاز به مراجعه حضوری، گفت‌و‌گو با افراد مختلف در سراسر جهان و بسیاری از موارد مشابه دیگر اشاره کرد.

کسانی که قصد استفاده از وبینار را دارند باید آن‌ را از مراکز معتبر فروش فیلم سمینار آنلاین همچون وبسایت کارینوتک تهیه کنند زیرا این مجموعه با برخورداری از نرم‌افزار‌های مفید برای آموزش آنلاین، تشکیل همایش و غیره به متقاضیان کمک زیادی خواهد کرد.

[/av_textblock]

[/av_three_fifth][av_one_fifth min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-dwv81′]

[/av_one_fifth][/av_section][av_one_third first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-2qa7cx’][/av_one_third]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *